Máte krevní skupinu s negativním Rh faktorem? Zjistěte, jak Rh faktor formuje vaši osobnost

Krevní skupiny A, B, AB a 0 a negativní Rh faktor: Jejich spojení určuje hlavní osobnostní rysy

Výše uvedená charakteristika lidí s negativním Rh faktorem však není úplná. Korejci a Japonci totiž věří, že negativní Rh faktor je navíc propojen přímo s krevní skupinou člověka, což určuje jeho hlavní osobnostní rysy.

Krevní skupina 0 Rh negativní

Jste přirozenými vůdci. Jednáte v souladu se svým rozumem a instinktem. Svých cílů dosahujete i přes možná rizika, následujete svůj vnitřní hlas, na vašem místě by se druzí obávali následků. Tato skutečnost vás může katapultovat na vrchol, ale také vést k izolaci a odcizení od ostatních.

Krevní skupina A Rh negativní

Jste velmi citově založení. Emoce pro vás hrají tu nejdůležitější roli. Nikdy do ničeho nejdete po hlavě, svá rozhodnutí a činy zpravidla odkládáte na později. Často pláčete u filmů i v emočně vypjatých situacích. Jste velmi šťastní ve společnosti lidí, kteří od vás nic neočekávají.

Krevní skupina B Rh negativní

Orientujete se na cíle, které jste si vytyčili. Při dosahování svých cílů se často neohlížíte na druhé a jejich potřeby. I když jste citliví, na druhou stranu jste také materiálně založení. Dokážete projít i velmi těžkými časy, protože víte, že na konci tunelu se nachází světlo.

Krevní skupina AB Rh negativní

Jste podobně citliví jako lidé s krevní skupinou A Rh minus. Na druhou stranu jste materiálně založení jako lidé s krevní skupinou B Rh minus. Lidé s krevní skupinou A Rh minus a B Rh minus si však v sobě recesivně nesou povahové vlastnosti krevní skupiny O Rh minus. U vás se však povahové vlastnosti „nuly“ vůbec neprojevují, protože jako krevní skupina AB Rh negativní tvoříte uzavřenou nádobu.