Zíváte, máte plynatost a máte neustále studené nohy? Zde je to, před čím vás tyto příznaky varují! NESMÍTE IGNOROVAT

Jedna studie ukázala, že pouze jedna třetina populace je schopna včas rozpoznat příznaky, které na tento stav poukazují, a zahájit léčbu.

Je to o úzkosti.

Příznaky, které naznačují, že máte úzkost, jsou:

  • máte většinou studené nohy a ruce, to znamená, že proudění krve nesměřuje do těchto částí těla, ale spíše do horních a dolních končetin.
  • při polykání cítíte, že nemáte dostatek kyslíku, že často zíváte.
  • pokud máte problémy s plynatostí, snažte se vyvarovat polykání velkého množství kyslíku, protože pak jsou střeva citlivější.

Pokud jste si všimli některého z těchto příznaků, poraďte se s lékařem, aby mohl včas stanovit diagnózu a předepsat léčbu.

Relaxujte s bobkovým listem!

Již ve starověku Řekové uznávali léčivé vlastnosti vavřínu, proto jej využívali v lékařství.

Neobvyklá vůně vavřínu na nás působí neuvěřitelně uklidňujícím dojmem. A má mnoho dalších užitečných využití.

Vavřín má silné protizánětlivé a zklidňující vlastnosti. Bojuje proti epilepsii, ale také ulevuje dýchacím cestám.
Pokud jste ve stresu, máte vysoký krevní tlak, nespavost, vavřín může pomoci a doporučuje se všem, kteří chtějí mít pod kontrolou cholesterol!

Existuje několik způsobů, jak konzumovat bobkový list, můžete jej konzumovat v pokrmech vařením ve vroucí vodě.

Po uvaření se bude kouř postupně šířit místností, což vás uvolní!

Postarejte se tedy o svou náladu a použijte bobkový list.

Relaxujte s jógou!

Tyto relaxační pozice vás zachrání před nespavostí, výrazně zlepší váš spánek a zregulují dýchání. Tyto jógové pozice aktivují parasympatický nervový systém, pomáhají potlačovat stres a přispívají k relaxaci.

Tyto 3 pozice jsou pro každého, i pro ty, kteří nikdy jógu necvičili. Vše, co potřebujete, je váš polštář. Než začnete, udělejte 10 nádechů a výdechů.

  1. Nohy na zdi (Viparita Karani)

Lehněte si na záda na polštář, zvedněte nohy ke stropu tak, aby kolena a paty byly ve stejné úrovni. Ruce zůstávají u těla, dlaně směřují nahoru. Spolu s dýcháním se tak do našeho těla dostává regenerační energie.

Tato póza je ideální pro ty, kteří tráví hodně času na nohou. Zlepšuje se krevní oběh. Důležité je zhluboka dýchat. Zůstaňte v této poloze 2-3 minuty. Abyste se dostali z této pozice, pomalu pokrčte kolena a posuňte je na jednu stranu. Jedná se o velmi užitečné cvičení, jehož výsledek pocítíte okamžitě.

  1. Chodidla a kolena k sobě (Supta Baddha Konasana)

Také si položili záda na polštář. Položte chodidla k sobě a pohybujte koleny na různé strany. Natáhněte ruce podél těla. Zůstaňte v této póze 3 minuty. Nezapomeňte zhluboka a rovnoměrně dýchat.

  1. Mrtvá pozice (Savasana)

Ještě poslední póza, než upadnete do bezstarostného spánku. Jste stále na zádech, nohy na šířku ramen, ruce vedle těla, dlaně nahoru (ale ne u těla). Dýchejte volně a zhluboka, soustřeďte se na dýchání. Nechte své myšlenky bloudit a dívejte se ze strany. Zůstaňte v této poloze po dobu 3-5 minut.

Pokračování na další straně