ZDE je návod, jak se přirozeně zbavit povislých prsou. Je to jednodušší, než si myslíte!

Fyzické cvičení: kliky pro obnovení tvaru hrudníku

Na otázku, jak doma stáhnout povislá prsa, nejlépe odpoví jednoduché, ale neuvěřitelně účinné cviky na kliky. Je užitečný nejen pro samotné poprsí, ale také pro posílení celého prsního těla, svalů paží, břicha a dokonce i nohou, protože při cvičení se zapojuje několik svalových partií.

Shyby lze provádět jak ze zdi, tak z podlahy. První možnost je jednodušší, protože zahrnuje polohování v mírně nakloněné poloze, opření se o zeď s rukama na šířku ramen a nohama roztaženými ve stejné vzdálenosti od sebe v pozici špiček. Tři sady desetinásobků na začátek dokonale stimulují svalovou tkáň hrudníku a zahájí proces přípravy na modelaci obnoveného tvaru poprsí, které pokleslo.

Cvičení push up

Druhou možnost mají ženy o něco obtížnější, zvláště pokud se dříve kliky v životě ženy vůbec nekonaly. Nohy k sobě by měly být stále v poloze na špičkách, ruce před hrudníkem jsou o něco širší než šířka ramen, tělo je naprosto rovné, nohy se neprohýbají v kolenou, hýždě ne nafouknout se. Pozice těla by měla připomínat nataženou strunu. Pouze v této formě budou kliky fungovat na hrudi, a ne na nesmyslné přikrčení k podlaze a návrat do výchozí polohy. Proto je velmi důležité dodržovat správnou techniku ​​provádění tohoto cviku.

5 domácích prostředků na zpevnění povislých prsou

Naneste směs vaječného žloutku a okurkové šťávy na prsa a kolem nich po dobu 30 minut, než ji smyjete. Dělejte to jednou denně po dobu jednoho týdne, abyste pocítili rozdíl.

Jezte toto
Je důležité mít bílkoviny v dostatečném množství pro zpevnění svalů. Nezapomeňte do svého každodenního jídelníčku zařadit čočku, mléčné výrobky a vejce . Měli byste také jíst potraviny, jako je zelí, rajčata, květák, brokolice a mrkev, abyste získali svou kvótu nezbytných živin, jako jsou minerály, vitamíny a vápník.

Led

Může to být trochu nepříjemné a může vám z toho doslova běhat mráz po zádech, ale je to vysoce účinné. Vezměte pár kostek ledu a masírujte je krouživými pohyby kolem prsou asi 1-2 minuty. To pomůže napnout svaly a také bojovat proti celulitidě v okolí.

Plavání

Pouhých 10-15 minut v bazénu každý den vám může poskytnout dokonalá prsa, která jste vždy chtěli. Cvičení přirozeně zvedne prsa a pomůže zpevnit svaly.

Prospěšnost masáže

Masáž vám pomůže uvolnit, zpevnit a zpevnit prsní svaly a také vám umožní zkontrolovat hrudky. K masáži použijte buď mandlový olej nebo gel z aloe vera. To také pomůže zvýšit krevní oběh, což zase sníží ochablost.

Zdroj:autogear.ru

1
2