ZDE je návod, jak se přirozeně zbavit povislých prsou. Je to jednodušší, než si myslíte!

Ženy po porodu a laktaci se velmi často potýkají s problémem deformace kůže v oblasti hrudníku a v důsledku toho s poklesem prsou. Tento problém se netýká pouze kojících matek, ale také pouze dívek, které měly neobezřetnost dramaticky zhubnout, aniž by pozorovaly jakékoli komplexy fyzické aktivity pro prsní svaly. V důsledku toho mají všechny dotčené dámy přirozenou otázku: jak na povislá prsa?

Příčiny ztráty prsou

Co dělat, když hrudník klesl? Nejprve musíte určit důvod změn. Proč má hrudník tendenci se deformovat? Jaké faktory ovlivňují takové procesy ztráty původní podoby?

  • Těhotenství – při globální restrukturalizaci a proudění různých fyziologických procesů v těle těhotné ženy dochází k reformě mléčných žláz se všemi z toho vyplývajícími důsledky v podobě masivního zvětšení a změny tvaru prsou.
  • Období laktace – během příchodu mléka a kojení ženou se kojení zvětší o jednu nebo dvě velikosti, v důsledku čehož je kůže napnutá a elasticita pokožky ztracena.
  • Náhlé hubnutí – náhlé změny spojené s přibíráním a hubnutím nemají nejlepší vliv na elasticitu kožních tkání hrudníku.
  • Příliš velké poprsí – objemné mléčné žlázy stahují svou hmotou hrudník dolů a poskytují kromě nejsilnějšího zatížení páteře také nesnesitelnou tíhu pro kůži hrudníku.
  • Změny spojené s věkem – nic netrvá věčně, všechny procesy v těle jsou přímo závislé na věku. Deformace kůže na hrudi, ke kterým dochází v průběhu let, jsou toho přímým potvrzením.

Způsoby odstranění kožních deformací hrudníku

Jak utáhnout hrudník, pokud z nějakého důvodu ztratil svůj původní tvar? Existuje několik způsobů, jak vyřešit tento problémový plán:

  • chirurgická intervence s použitím kožních štěpů a utahování;
  • zavedení implantátů;
  • práce na zvýšení elasticity pokožky a nabírání svalové hmoty hrudníku přírodními metodami.

Ne každá žena si může dovolit chirurgický zákrok. Naštěstí existuje spousta metod a doporučení od výživových poradců a fitness instruktorů, jak dívky mohou stáhnout povislá prsa bez pomoci kardinální chirurgické medicíny.

Masáže prsou
Málokdo přikládá masážním procedurám důležitost, ale to je úplně marné. Masáž má léčivé vlastnosti při použití na jakékoli části těla, včetně hrudníku. Pokud dojde k poklesu malých prsou nebo velké deformitě poprsí, mohou správně zvolené masážní techniky pro ovlivnění tohoto segmentu ženského těla přispět k jeho rychlému zotavení. V kombinaci s dietami a fyzickou aktivitou na sebe výsledek nenechá dlouho čekat. Je důležité provádět masážní pohyby postupně, jemně a jemně. Zároveň můžete používat kosmetiku ve formě krémů a olejů, jemně ošetřující pokožku v okolí dvorce konečky prstů.

Výběr správného spodního prádla

Hodně záleží na správné podprsence. Často ženy, které se staly matkami, sledují, jak jim po porodu poklesla prsa. A ne nadarmo byly vyvinuty celé kolekce spodního prádla pro těhotné ženy s bandážovými vložkami, pro kojící matky se širokými ramínky a pevnými ramínky podporující páteř, stejně jako pro ženy, které se staly matkami po porodu se zeštíhlujícími látkami a prsy. -liftingové prvky z přírodního materiálu živůtku. Zanedbávat správné spodní prádlo je v tomto případě poněkud hloupé.

Pokračování na další straně

1
2