ZÁZRAČNÁ NÁPRAVA: 10 superschopností spreje WD-40, o kterých jste ještě neslyšeli

5 Nejde sundat prsten? Tady je řešení!

Někdy nemůžete dostat zaseknutý prsten z ruky tak snadno. Existuje však řešení: Nastříkejte trochu WD-40 a kroužek snadno sklouzne. Poté si nezapomeňte umýt ruce.

6 Pokud se zip zasekne

Obvykle se zipy u bund, batohů, džínů, bot a podobně mohou zaseknout, takže je nemůžete posunout nahoru ani dolů. Této nepříjemné věci však může zabránit sprej WD-40, který povrch promaže.

Můžete jej nanášet pomocí malého štětečku.

7 Dělá boty a holínky voděodolné

Nastříkejte trochu WD-40 na vaše boty a boty a bude to fungovat jako bariéra, protože je učiní voděodolnými. Sprej totiž zabrání vnikání vlhkosti do bot. Během zimy se navíc na botách objevují skvrny od soli. Budou však zcela nové, pokud je nastříkáte WD-40 a vyčistíte hadříkem.

8 Zbavte se žvýkačky ve vlasech

Tohle je nejhorší noční můra každé dívky! Žvýkačka se může nechtěně dostat do vlasů, ale stříhání vlasů není zdaleka nejlepší nebo jediné řešení!

Totiž WD-40 může opět pomoci. Jednoduše nastříkejte na dáseň a poté pročešte. Tentokrát to zvládnete jednoduše. Dávejte však pozor, abyste nestříkali v blízkosti očí, dělejte to ve větrané místnosti nebo mimo dům.

9 Odstraňuje nálepky ze skla

WD-40 ničí lepivost samolepek, takže na ně nastříkejte a počkejte pár minut, můžete je snadno odstranit špachtlí, ale pozor, aby nebyly ostré.

10 Odstraňuje super lepidlo

Super lepidlo je opravdu těžké odstranit z jakéhokoli povrchu, zejména z rukou. Vše, co musíte udělat, je nastříkat WD-40 a promnout prsty. Tímto způsobem snadno odstraníte super lepidlo. Stejný postup lze použít k odstranění superlepidla z jakéhokoli jiného povrchu v domě.

1
2