Záchrana života: Domácí tinktura zabrání infarktu za 1 minutu 

Mnoho lidí si neuvědomuje, že infarktu lze zabránit jedním jednoduchým, ale účinným jídlem – kajenským pepřem (nejznámější druh chilli papričky), a to pouze za 1 minutu! Pokud máte doma kardiaka, mějte tento silný lék po ruce.

Jak předejít infarktu s pomocí kajenského pepře?

Kajenský pepř byl předmětem výzkumu mnoha léčitelů, mezi nimi i Dr. Richarda Schulze. Všichni byli ohromeni léčivými vlastnostmi, které tato odrůda pepře má.

Americký bylinář doktor Christopher díky kajenskému pepři ve své 35leté kariéře nikdy neztratil pacienta, který prodělal infarkt. U pacientů, kteří byli stále při vědomí, používal šálek čaje z kajenského pepře (lžička na šálek vody). Po 1 minutě byli naživu a v bezpečí.

Co činí tato tvrzení ještě relevantnějšími, je skutečnost, že tito lékaři hovoří z osobní zkušenosti, nikoli ze studií provedených v kontrolovaném prostředí.

Existuje několik způsobů léčby kajenským pepřem a některé z nich jsou obzvláště účinné.

Nejdůležitější je, že kajenský pepř má minimálně 90 000 Scovilleho jednotek na stupnici pro měření pálivosti (Scoville Heat Units-SHU). Příklady takových pálivých odrůd jsou Habanero, African Bird, Thai Chi, jamajská feferonka, Jalapeño, Scotch Bonet. Hledejte ho ve větších supermarketech, orientálních nebo bio obchodech.

V případě, že máte poblíž podobnou chilli papričku, měli byste dát pacientovi vypít směs jedné malé lžičky kajenského pepře rozmíchanou ve sklenici vody, pacient musí být samozřejmě při vědomí a dýchat.

V případě, že je osoba v bezvědomí, můžete použít extrakt z kajenského pepře, ale mějte na paměti, že má minimálně 90 000 Scovilleho jednotek. Dejte pacientovi několik kapek pod jazyk.

Kajenský pepř je silný stimulant, bez opojného účinku. Posiluje puls a prokrvuje všechny části těla a vyrovnává krevní oběh. Má hemostatický účinek, okamžitě zastavuje krvácení z ran a pomáhá při zotavení srdce.

Pamatujte, že mnoho léčitelů tvrdí, že nikdy neztratili pacienta, který praktikuje tento postup.

Pokračování na další straně