Vyčistěte střeva, protože jsou zdrojem všech nemocí – Důkladný detox

Již ve starověku řecký filozof Hippokrates prohlásil, že všechny nemoci začínají ve střevech. Tato myšlenka nikdy nezněla tak pravdivě jako dnes, když jsme svědky toho, že tolik lidí trpí rakovinou tlustého střeva.

Pokud vaše střeva nefungují správně a nejsou pravidelně vyprazdňována, zůstává ve vašem těle toxický odpad, který se následně zpětně vstřebává do těla a doslova ho otráví zevnitř.

Pokud již delší dobu jíte smažená, tučná a průmyslově zpracovaná jídla, nasycená toxiny a přísadami, je stěna vašeho tlustého střeva vystlána ztvrdlým hlenem a kolonií „nepřátelských“ bakterií.

V důsledku toho vaše tělo nemůže absorbovat většinu živin, což postupně oslabuje vaši imunitu a činí vás náchylnými k různým nemocem.

Začíná proto cesta ke zdraví – detoxikací střev.

Důkladný detox podle receptu Victorie Semyonové
Známky toho, že jsou vaše střeva přetížená odpadními produkty a toxiny, jsou:

zácpa
křeče v břiše nebo ve střevech
candida
zánět močového měchýře nebo ledvin
zápach z úst
houba na nohou
Chcete-li si dopřát důkladnou detoxikaci a posílit celý organismus, vyzkoušejte recept, který navrhla Victoria Semjonova, ruská odbornice na přírodní formy léčení.

Detoxikační nápoj pro střeva
Konzumací tohoto nápoje můžete nejen pročistit střeva, ale také zabránit vzniku rakoviny tlustého střeva.

Používejte pouze doma vypěstované a organicky vypěstované potraviny, jinak byste do těla mohli dostat ještě více toxinů.

Ingredience:

½ kg mrkve
½ kg čerstvé řepy
1 hrst nakrájených sušených meruněk
1 hrst rozinek
1 lžíce medu

Pokračování na další straně

1
2