VŠICHNI ZNÁME MODROU NIVEU, ALE TYTO VĚCI TÉMĚŘ NIKDO NEVÍ: Je to skutečný lék

6. Suchá kůže na rukou Suchá kůže na rukou je častým problémem – zvláště pokud si musíte ruce velmi často mýt. Nepotřebujete drahé krémy na ruce určené přímo pro extra suchou pokožku. Vše, co potřebujete, je Nivea: je to tak silný zvlhčovač, že i popraskané a pohmožděné ruce budou po použití znovu hladké. Je účinný i na suchou pokožku na kolenou a chodidlech!

7. Prevence a léčba dermatitidy Nejčastěji trpí lidé dermatitidou způsobenou nadměrným nebo nesprávným používáním příliš agresivních mýdel, čisticích prostředků, krémů a dalších přípravků. To vede k ekzému, zarudnutí, svědění a otoku kůže. Díky své obzvláště husté textuře je Nivea vhodná i pro léčbu těchto závažných kožních problémů. Samozřejmě v případě, že se nebudete cítit lépe, bylo by dobré navštívit kožního lékaře.

8. Ošetření malých popálenin Stačí se na zlomek vteřiny dotknout horké šerpy nebo plotýnky, o které jste nevěděli, že je zapnutá, takže vás prst nebo ruka začne strašně pálit. Nivea bude opět vaším zachráncem: zklidňuje pokožku a zabraňuje tvorbě puchýřů.

9. Léčba spáleniny Všichni se stane, že se zapomeneme namazat opalovacím krémem nebo zůstaneme na slunci příliš dlouho. Pak tu noc nebo druhý den ráno budeme pokryti známými, bolestivými, červenými popáleninami. Ale už po pár namazání Niveou se pokožka zklidní a vy pocítíte úlevu.

10. Balzám na rty Nikdo nemá rád líbání suchých, popraskaných rtů, že? Aby byly vaše rty opět jemné a hladké, nanášejte krém Nivea několikrát denně po několik dní. Vaše rty vás prostě budou lákat k polibku a vy ušetříte peníze, které byste utratili za drahé balzámy na rty.

Je úžasné, kolika způsoby můžete použít malou krabičku tohoto krému. Ušetříte peníze a nebudete s sebou muset tahat hromadu drahých pečujících přípravků – dokonalé řešení mnoha problémů se vejde do kapsy!

Zdroj:novitet

1
2