VŠICHNI ZNÁME MODROU NIVEU, ALE TYTO VĚCI TÉMĚŘ NIKDO NEVÍ: Je to skutečný lék

Krém Nivea v klasické modré krabičce s rozpoznatelnou vůní a jednoduchým složením je nenahraditelným inventářem v koupelnách mužů i žen.

Mnoho lidí se od něj neodděluje a dokonce ho nosí s sebou v tašce. Krém Nivea však není dobrý jen na rychlé osvěžení obličeje nebo rukou. Můžete jej aplikovat mnoha jinými způsoby a my vám dnes prozradíme, jak na to.

1. Anti-aging Vyhlašte válku vráskám s krémem Nivea! Aplikujte krém před spaním na místa, kde jste si všimli, že se tvoří vrásky a brzy zaznamenáte rozdíl!

2. Strie Abyste předešli vzniku strií v těhotenství, naneste krém Nivea na oblast břicha, hrudníku a boků. Výsledky budou stejně dobré, jako kdybyste použili drahé oleje speciálně vyrobené k prevenci strií.

3. Tmavé kruhy Po bouřlivé noci se všichni probudíme s tmavými kruhy pod očima. Poměrně obtížně se kryjí, proto je nejlepší zabránit tomu, aby se vůbec objevily. Před spaním vmasírujte krém do citlivé pokožky kolem očí. Ráno jemně umyjte a uvidíte rozdíl.

4. Odličování Pokud máte doma krém Nivea, můžete zapomenout na drahé odličovače. Ponořte tampon do krému a snadno odstraňte make-up, dokonce i voděodolný.

5. Suchá kůže na loktech Mnoho lidí trpí suchou, povolenou kůží na loktech. I zde je Nivea ideálním hydratačním krémem, díky kterému bude vaše pokožka opět hladká a hebká.

Pokračování na další straně