VAŠE NOHY JSOU LEDOVÉ – NEUSTÁLE STUDENÉ A NENÍ MOŽNÉ JE ZAHŘÁT: Zde je to, co musíte udělat

Mnoho lidí má problémy se studenými nohami a většinou je to neškodné, ale lékaři tvrdí, že u některých lidí to může znamenat určitý zdravotní problém. Doporučují, abyste se u svého lékaře zkontrolovali, zda je vše v pořádku, pokud máte neustále studené nohy a máte i jiné příznaky.

Jednou z nejčastějších příčin studených nohou jsou nízké teploty. Když jste v chladu, krevní cévy na nohou se stahují, aby se zabránilo ztrátě tělesného tepla, což může způsobit studené nohy. Někdy může způsobit studené nohy také stres a úzkost. Jednou z častých příčin studených nohou je špatná cirkulace.

Anémie, cukrovka, hypotyreóza a nervové poruchy jsou některé z dalších příčin studených nohou, a proto byste se měli poradit s lékařem, abyste zjistili, co přesně vaše studené nohy způsobuje. Pokud nemáte žádné zdravotní problémy a stále máte studené nohy, zde je návod, jak problém vyřešit.

Pohyb
Někdy jsou studené nohy jen důsledkem sedavého způsobu života, který může narušit správný krevní oběh dolních končetin, a proto je vám pak zima na nohy.

Jediné, co v takovém případě musíte udělat, je více se pohybovat. Většinu času trávíte na nohou, ne na gauči. Pravidelné cvičení je skvělý nápad.

Pokračování na další straně