Úspora: Domácí tinktura zabrání infarktu za 1 minutu – recept

Mnoho lidí si neuvědomuje, že infarktu lze zabránit jedním jednoduchým, ale účinným jídlem – kajenským pepřem (nejznámějším druhem chilli papriček), a to za pouhou 1 minutu! Pokud máte doma kardiaka, mějte tento silný lék vždy po ruce.

Jak předejít infarktu s cayenskými chilli papričkami?

Kajenské chilli papričky byly předmětem výzkumu mnoha léčitelů, mezi nimi i Dr. Richarda Schulze. Všichni byli ohromeni léčivými vlastnostmi, které tato odrůda pepře má.

Americký bylinkář doktor Christopher ve své 35leté kariéře díky kajenskému pepři nikdy neztratil pacienta, který prodělal infarkt. U pacientů, kteří byli stále při vědomí, použil šálek čaje z kajenského pepře (malá lžička na šálek vody). Po 1 minutě byli živí a zdraví.

Co činí tato tvrzení ještě relevantnějšími, je skutečnost, že tito lékaři hovoří spíše z osobní zkušenosti než ze studií provedených v kontrolovaném prostředí.

Existuje několik způsobů léčby kajenského pepře a některé z nich jsou obzvláště účinné.

A co je nejdůležitější, kajenské papriky mají minimálně 90 000 Scoville Heat Units (SHU). Příklady takových pálivých odrůd jsou Habanero, African Bird, Thai Chi, Jamajská feferonka, Jalapeño, Scotch Bonet. Hledejte ho ve větších supermarketech, orientálních nebo bio obchodech.

V případě, že máte poblíž tento druh chilli papričky, měli byste dát pacientovi vypít směs jedné malé lžičky kajenského pepře rozmíchanou ve sklenici vody, pacient musí být samozřejmě při vědomí a dýchat.

V případě, že je osoba v bezvědomí, můžete použít extrakt z kajenského pepře, ale mějte na paměti, že existuje minimálně 90 000 Scovilleho jednotek. Nakapejte pacientovi několik kapek pod jazyk.

Kajenský pepř je silný stimulant, bez opojného účinku. Zvyšuje puls a přivádí krev do všech částí těla a vyrovnává krevní oběh. Má hemostatický účinek, okamžitě zastavuje krvácení z ran a pomáhá při zotavení srdce.

Pamatujte, že mnoho léčitelů tvrdí, že praktikováním výše uvedeného postupu nikdy neztratili pacienta.

Pokračování na další straně

1
2