Tyto 2 ingredience přidejte do kávy. Po pouhých 2 doušcích vaše váha zmizí a váš metabolismus bude rychlejší než kdy předtím!

Káva je bezpochyby nejoblíbenější ranní nápoj na světě.

Na jedné straně okamžitě zvýší vaši energetickou hladinu a připraví vás na další den. Kromě toho kombinuje mnoho dalších zdravotních výhod, jako je zlepšený metabolismus a při umírněné konzumaci chrání vaše srdce.

Málokdo však ví, že svůj oblíbený ranní nápoj můžete proměnit ve výkonný spalovač tuků pouhým přidáním několika běžných přísad, jako je kokosový olej, skořice a med. Přidáním těchto ingrediencí do kávy můžete snadno shodit pár kilo navíc, aniž byste museli měnit dietu nebo životní styl.

Proč je tato kombinace tak silná? Skořice má mnoho zdravotních výhod.

Je to silný protizánětlivý lék, který snižuje zánět v těle. Navíc je bohatá na antioxidanty, což znamená, že neutralizují negativní účinky volných radikálů. Také snižuje hladinu cukru v krvi zvýšením metabolismu. Skořice podporuje štěpení cukru, který se přeměňuje na energii. Skořice tedy zabraňuje hromadění tuku v těle.

Kokosový olej je dalším darem přírody, který poskytuje dlouhodobé zdravotní výhody. Skládá se převážně z mastných kyselin, které jsou trávicím systémem okamžitě odeslány do jater. Pokud se nepřemění na energii, znamená to, že se neukládají jako tuk. Hlavním přínosem kokosového oleje pro hubnutí je, že přirozeně zrychluje metabolismus a efektivněji spaluje tuky.

Pokračování na další straně

1
2