Toto tajemství vám žádný lékař neprozradí. Rýmy se zbavíte za 25 sekund!

Kašel a chřipka nás provázejí po celý rok, ale právě v tomto období trpíme nejvíce. A ať se snažíte sebevíc, jednou za čas se rýmě nevyhnete.

Viry využijí každé slabosti těla a nemilosrdně zaútočí. Zatímco příznaky chřipky můžete mírně zmírnit léky nebo domácími prostředky, lidově řečeno, léčená rýma trvá sedm dní, nikoli léčený týden. Mezitím existují dva jednoduché způsoby, které vám vyčistí nos za pouhých 25 sekund!

Video Prevention Magazine má již 16 milionů zhlédnutí a obsahuje dva chytré triky, které vám ucpou nos a umožní vám volně dýchat bez jakýchkoli léků, inhalací nebo kapek.

První metoda spočívá ve vytvoření tlaku, který ucpaný nos sám vyčistí. Stačí přiložit špičku jazyka na patro na jednu sekundu a poté tlak uvolnit.

První metoda spočívá ve vytvoření tlaku, který ucpaný nos sám vyčistí. Stačí přiložit špičku jazyka na patro na jednu sekundu a poté tlak uvolnit.

Ihned po této akci je potřeba na vteřinu přiložit prostředníček na místo na čele mezi obočím a uvolnit. Opakujte oba kroky dalších 20 sekund. Budete překvapeni, když pocítíte výjimečnou úlevu.

Pokračování na další straně