Takhle jsem se zbavila kilogramů a toxinů ve svém těle. Teď už to dělám pravidelně a cítím se skvěle!

Je všeobecně známo, že naše tělo je denně vystaveno velkému množství bakterií a toxických látek. Nebezpečné chemické látky jsou nejen v potravinách, které jíme, ale také ve vzduchu, který dýcháme. Pravidelná očista těla je proto mnohem důležitější, než si myslíme. V tomto článku vám proto poskytneme tipy a triky, které vám pomohou detoxikovat tělo a udržet si trvalé zdraví.

Aktivní uhlí se skládá z páleného dřeva, dřevěného uhlí, oleje, kokosových nebo ořechových skořápek. Neobsahuje žádný kyslík a dokáže absorbovat velké množství toxinů, těžkých kovů a dalších jedů, které se dostanou do těla; měla by se užívat jedna tableta denně před jídlem.

Pitná voda

Pití vody je něco, co by nikdo z nás neměl nikdy zanedbávat. Voda nejen udržuje náš život, ale je také vynikajícím detoxikačním prostředkem, který čistí organismus. Prostřednictvím vylučovacího systému vyplavuje z těla mnoho nežádoucích a škodlivých látek přes močový měchýř. Pijte pravidelně po celý den, ale nepřehánějte to.

Pozor na nebezpečné cukry

Některé cukry a umělé příchutě mohou mít na náš organismus velmi negativní vliv. Narušují přirozený metabolismus a způsobují nadbytek glukózy v krvi. To má za následek přibývání na váze, což není problém. Příliš mnoho cukru v krvi může vést k cukrovce a srdečním onemocněním. Ke slazení potravin se doporučuje používat přírodní sladidla, jako je med nebo domácí sirupy.

Pokračování na další straně