Tajný trik na usínání, který používají vojáci – usnout můžete i za 2 minuty

Pokud máte za sebou náročný a dlouhý den v práci, jistě uznáte, že není nic lepšího, než se uvelebit v útulné posteli a usnout. Ale spánek nepřichází vždy hned… bez ohledu na to, jak jsme unavení, někdy prostě nemůžeme usnout. existuje nějaká rada? Potkali jsme ji!

Více než 50 % Poláků má problémy se spánkem. I když jsou unavení, tak jim trvá asi půl hodiny, než usnou.

I když ležíte a převalujete se ze strany na stranu, spánek nepřichází. V důsledku toho vaše energie ještě více ubývá. Zní to povědomě? Možná je to způsobeno stresem, kterému denně čelíme. Existuje jen jeden fakt – bez spánku nemůžeme normálně fungovat. Pokud má muž s průměrným stresem takový problém, co mu řeknou vojáci? No zvládají to velmi dobře!

Jak rychle usnout?

Asi si mnoho lidí myslí, že vojáci musí mít nezvyklé problémy s usínáním, vždyť většinou spí v hrozných podmínkách, po nepředstavitelných každodenních zážitcích, kde znají rány a výstřely. Během druhé světové války se někteří lidé snažili nespát vůbec, ale efekt byl vždy stejný – únava a nedostatek racionálního uvažování. Nakonec někdo přišel se spolehlivým a jednoduchým trikem, který vám pomůže usnout… dokonce za 2 minuty!

Americká vojenská škola tuto metodu doporučuje – ať už jdete spát ve dne nebo v noci.

Během 6týdenního školení se do testování této metody zapojilo celých 96 % lidí ze školy. Ukázalo se, že stačí 4 jednoduché kroky!

Pokračování na další straně