Sladká cesta ke štíhlejší postavě: lžíce skořice a medu snižuje nadváhu během prvního týdne

Skořice a med mají velmi účinné vlastnosti a podporují hubnutí a jejich kombinace má pro lidský organismus dvojí přínos. Kombinace skořice a medu může zejména aktivovat termogenezi, při níž tělo vytváří teplo a spaluje kalorie. Může také aktivovat určité hormony, které potlačují chuť k jídlu a zabraňují zbytečnému přibírání na váze. Je však důležité zmínit, že vědci potřebují další výzkum, aby tyto skutečnosti potvrdili.

Pro snadnější a účinnější hubnutí, pokud chcete použít kombinaci skořice a medu, můžete z nich připravit lahodný nápoj. Pro dosažení maximálního účinku však můžete přidat ještě některé další přírodní ingredience. Tento nápoj může mimo jiné také pomoci zlepšit váš celkový zdravotní stav, ochránit vás před nebezpečnými problémy a zlepšit zdraví vaší pokožky. K jeho přípravě budete potřebovat následující suroviny:

  • 2 ks zelené jablko
  • čerstvě vymačkaná šťáva z jednoho citronu
  • 1 až 2 tyčinky skořice
  • 1 litr převařené vody
  • 1 čajová lžička medu

Příprava nápoje je velmi snadná a zvládnete ji za 20 minut. Nejprve dobře omyjte jablka a nakrájejte je na malé kousky (není třeba je loupat). Poté si připravte litr vody, přidejte vymačkanou citronovou šťávu a med a tekutinu smíchejte s předem nakrájenými jablky a skořicí. Nechte ji přes noc v lednici a druhý den vzniklou vodu přefiltrujte a vypijte. Nejlépe ji užívejte po malých doušcích před hlavním jídlem dne.

1
2