ŘEKNĚTE NÁM, KDE NABÍRÁTE NEJVÍCE TUKU, A MY VÁM ŘEKNEME, CO MUSÍTE DĚLAT, ABYSTE Zhubli

Všechny typy těla jsou jedinečné a krásné, ale přemýšleli jste někdy nad tím, proč si lidé ukládají tuk v určitých oblastech svého těla?

Některé ženy mají tendenci přibírat kolem břicha, jiné kolem boků a stehen. Všichni máme své „problémové oblasti“ a problémy s hubnutím podle typu postavy.

1

KDE NABÍRÁTE NEJVÍCE TUKU?

Zde je 5 nejkritičtějších oblastí na těle a jak postupovat:

  1. Horní část těla

Tuková tkáň se nejvíce shromažďuje na břiše, zádech, ramenou, v oblasti hrudníku a na pažích až po lokty. Příčinou je špatná výživa a nedostatek pohybu. Udělejte změny ve stravování, které zahrnují příjem o 500 až 1 000 kalorií denně méně, cvičení po dobu 30 až 60 minut pětkrát týdně a kardio cvičení (jízda na kole, rychlá chůze) bude nejlepší. Cvičení provádíte tempem, kdy není únavné mluvit s jinou osobou.

Zařaďte cviky na horní část těla, jako jsou kliky, sedy-lehy, přítahy, výpony a podobně.

  1. Oblast břicha od pupku a bederní části zad

Pokud nejvíce přibíráte v oblasti břicha, může to být známka nadměrné práce stresového hormonu kortizolu. Snažte se jíst co nejzdravěji, jezte hodně vlákniny, vitamínů a minerálů a zároveň kombinujte cvičení, která zahrnují techniky pro snadnější zvládání stresu, jako je jóga a pilates.

Pokud je vaše břicho neustále nafouklé (bez přítomnosti tuku na zádech), může to být důsledek dýchacích potíží nebo nadměrné konzumace alkoholu. Omezte příjem alkoholu nebo vyhledejte lékaře, pokud máte problémy s dýcháním.

Pokračování na další straně