Proto byste měli vždy spát se stroužkem česneku pod polštářem

Těžko si představit jídlo, které by nebylo lepší se stroužkem česneku . Je to opravdu naprosto fantastický způsob, jak dostat do jídla trochu extra chuti a je široce používán po celém světě. Věděli jste ale, že se dá využít i jinak než jen v jídle?

Česnek je stěží něco, co si okamžitě spojíte s aktivitami v ložnici, ale mít stroužek česneku pod polštářem může znamenat fantastické výhody! A opravdu, všichni bychom měli každou noc spát se stroužkem česneku pod polštářem!

Historicky se česnek používal k mnoha různým věcem, samozřejmě hlavně k jídlu. Ale jiné, zvláštnější použití bylo například v boji proti havěti a zastrašování démonů, ačkoli to druhé bylo čirou pověrou.

A je pravda, že česnek má mnoho úžasných výhod, ať už když ho jíte, nebo ho máte jen tak v pokoji. Jedno z těchto použití je v ložnici – a ne, tímto trikem své blízké nevyděsíte!

Česnek je jednoduše velký léčivý pomocník. Jeho vysoký obsah allicinu mu dává silný a výrazný zápach, ale právě proto má protizánětlivé, antiseptické, antivirové a antibiotické účinky. Snižuje špatný cholesterol, stimuluje krevní oběh a snižuje riziko kardiovaskulárních chorob. Chrání před škodlivými volnými radikály, které způsobují předčasné stárnutí a rakovinu.

Pokračování na další straně