Proč jsou lidé s krevní skupinou 0 tak výjimeční

V Japonsku je krevní typ již dlouho spojen s typem osobnosti. V pracovním pohovoru můžete být požádáni o krevní typ! Členové krevního typu 0 jsou nejčastěji popisováni jako zodpovědní, odhodlaní, organizovaní, režírovaní, svědomité a praktické. Má se za to, že mohou být lépe orientovány a že jsou lepší logiky. Předpokládá se, že to vyplývá ze skutečnosti, že jejich předci jsou lovci, kteří museli pozorovat a přesně posoudit prostředí, aby zajistili přežití.

Stres může způsobit nadměrné útoky hněvu a hyperaktivity. Šílené s tímto krevním typem jsou zranitelnější vůči destruktivnímu chování, když jsou příliš unavené, depresivní nebo znuděné. To může zahrnovat hazard, hledání vzrušení, riskování a impulzivitu. Vyvarujte se kofeinu a alkoholu. Kofein může být obzvláště škodlivý kvůli zvyšování adrenalinu a noradrenalinu, které jsou již u lidí s touto krevní skupinou již vysoké.

Pravidelná fyzická aktivita je zásadní, protože funguje relaxaci celého těla. Více než jakýkoli jiný krevní typ, krevní typ 0 se spoléhá na fyzická cvičení, aby se udržela zdraví a emoční stabilitu. Pravidelná tělesná aktivita trvá třikrát až čtyřikrát týdně. Pro nejlepší výsledky je aerobní aktivita třicet až čtyřicet pět minut nejméně čtyřikrát týdně.

Pokračování na další straně