PŘÍŠTÍ 3 DNY BUDOU KRITICKÉ! JAK PŘEŽÍT RETROGRÁDNÍ RTUŤ BEZ ŠKODY: Zde je to, co by mělo dělat každé znamení

Rak
Lidé narození ve znamení Raka by měli splácet své dluhy. Pokud je to možné, udělejte to hned.

Lev
Lev by se měl zdržet důležitých rozhodnutí a velkých nákupů. Je lepší počkat, až toto těžké období pomine a nezměnit rutinu.

Panna
Merkur je známý jako patron Panny. Nemělo by tedy docházet k žádným zvláštním problémům.

Váhy
Lidé narození ve znamení Vah by měli pečovat o své zdraví. Také je radou udělat si během těchto tří dnů akční plán, který budete realizovat po skončení retrográdního Merkuru.

Štír
Pro Štíry je stejně jako pro Lva lepší uklidnit své ambice, tedy opustit některé velké projekty, a využít toto období k odpočinku.

Střelec
Retrográdní rtuť upřednostňuje Střelce. Mohou bezpečně zahájit seriózní projekty a dokonce požádat o povýšení. V tomto období pro ně nejsou žádné ztráty.

Kozoroh
Musíte být opatrní a dělat svou práci dobře. Pokud budete svědomití a pohotoví, Merkur vás odmění – finančně nebo povýšením v práci.

Vodnář
Ti, kdo se narodili ve znamení Vodnáře, by se měli zaměřit na analýzu svého života, přemýšlet o svých plánech a pracovat na nápravě některých svých nedostatků a nedostatků. Toto je velmi dobrá doba a pokud budete dodržovat doporučení, nebudou pro vás žádné ztráty.

Ryby
Tajemné Ryby se nemusí bát retrográdního Merkuru. Měli by ale dbát o fyzické i duchovní zdraví a nesoustředit se pouze na práci. Nebude to žádná škoda, lze očekávat pouze úspěch.

1
2