PŘÍŠTÍ 3 DNY BUDOU KRITICKÉ! JAK PŘEŽÍT RETROGRÁDNÍ RTUŤ BEZ ŠKODY: Zde je to, co by mělo dělat každé znamení

Už jsme si zvykli, že v retrográdní fázi Merkuru nás zpravidla nečeká nic dobrého. Mnozí proto dodržují jednoduchá pravidla, aby si tuto planetu „nerozzlobili“.

Jak se dostaneme z retrográdní fáze Merkuru bez újmy?

Datum, kdy Merkur opustí svou retrográdní dráhu, je 2. říjen. To ale neznamená, že je utrpení u konce. Ještě tři dny můžete očekávat zvraty! Do 5. října bychom se tedy měli řídit následujícími pravidly:

Vyhněte se složitým rozhovorům a důležitým jednáním.
Nedělejte velké nákupy, zejména vybavení a pomůcky. Rychle se zkazí.
Není žádoucí, abyste cestovali. Pokud už byla cesta naplánovaná, zapracujte na trpělivosti – budete ji potřebovat.
Buďte opatrnější s doklady, čísly, detaily – kontrolujte vše a vícekrát.
V této fázi jsou obzvláště aktivní podvodníci a vy budete snadným cílem. Buď opatrný.
Představte si, co všechna znamení zvěrokruhu v těchto třech dnech očekávají a jak se vyhnout ztrátám během retrográdního Merkuru.

Beran
Pro Berana je retrográdní Merkur dokonce v některých ohledech dobrý. Musí být aktivnější na sociálních sítích, věnovat pozornost komunikaci se starými přáteli a eliminovat zbytečné výdaje. Pak jim vše vyjde a z této fáze vyjdou bez prohry.

Býk
Musíte být připraveni na změnu. Nebojte se dělat neobvyklá rozhodnutí, „ošálíte tak osud“, který pro vás hvězdy zamýšlely, a vyhrajete v těžké situaci.

Blíženci

Pro toto znamení zvěrokruhu je velmi důležité sledovat zdravotní situaci při opuštění retrográdní fáze Merkuru. Doporučuje se nepřehánět špatné návyky, užívat vitamíny, navštěvovat lékaře a psychology.

Pokračování na další straně