Plán hubnutí: jezte, co chcete, a pijte vodu každou hodinu. Výsledkem je mínus 15 % tuku!

Svou malátnost a bolesti hlavy si vysvětlujeme únavou a problémy v práci, pijeme prášky, jíme pochoutky, když stačí vypít sklenici čisté vody. 

Ano, mnozí jsou překvapeni, ale ve většině případů je důvod velmi triviální – ano, nedostatek vody , na který tělo reaguje velmi ostře. Každý druhý člověk vypije jen třetinu denní normy, což vede k narušení chemických procesů v těle.

A pokud se mladý organismus s nedostatkem ještě nějak vyrovná, s přibývajícím věkem mají lidé řadu problémů. Odpovězte na jednoduchou otázku: jak často vás trápí bolesti hlavy a únava,  kolik pijete vody kromě čaje a kávy? Pokud je bolest vaším obvyklým ranním pocitem, je čas přemýšlet.

Více neznamená lépe

V posledních letech se v článcích o zdravém životním stylu zmiňoval význam vody pro zdraví celého těla. Jako, toto je nejužitečnější produkt na naší planetě a čím více během dne vypijete, tím budete zdravější. Doslova každým douškem se každá buňka uzdravuje, omlazuje, je naplněna užitečnými prvky. Ale odborníci jsou připraveni s tím polemizovat.

„Existuje přesvědčení podporované články v novinách a časopisech, že naši potřebu vody musí uspokojit výhradně voda samotná,“ říká nutriční specialistka Gal Goldberg. – S kolegy bychom nikdy neřekli, že by lidé měli pít pouze vodu. Je to každého věc.“

Množství spotřebované vody se může lišit v závislosti na stravě osoby, lokalitě a typu aktivity. Pokud dodržujete dnes populární normu   1,5-2 litrů vody denně , pak ji pijte ve správný čas, abyste z ní vytěžili maximum.

Pokračování na další straně

1
2