PĚT TIBEŤANŮ – cvičení, která dodávají mládí, zdraví a vitalitu

Cvičení „Pět Tibeťanů“, které bylo navrženo mnichy ve starověkém Tibetu před tisíci lety, zachovávají vitalitu, naplňují tělo osvěžující mladistvou energií a silou, takže se během dne budete cítit lépe a dosáhnete více, než jste plánovali. .

Zároveň stimulují žlázy vnitřní sekrecí, posilují imunitu, nezaberou mnoho času, nevyžadují speciální podmínky a mohou je provádět lidé všech věkových kategorií. Ze začátku vám to na celou sérii zabere asi tři minuty, později maximálně 15, píše uspesnazena.com!

Cvičení je nejlepší provádět ráno, půl hodiny po vstávání a před snídaní. Provádějte je ve správném pořadí, od prvního do pátého. Začněte s tolika opakováními, kolik vám vyhovuje. Například starší lidé mohou začít se třemi opakováními a mladší s devíti nebo 11.

Je důležité, abyste začínali s lichým číslem, takže můžete začít s 3, 5, 7 atd. Každý týden uděláte o dvě opakování více, dokud nedosáhnete čísla 21. To je hranice, kterou byste měli dodržovat tak dlouho jako vy „Tibeťané“.

Pokud vynecháte den, můžete pokračovat stejným tempem, a pokud vynecháte více než jeden den, měli byste se vrátit na začátek a začít u čísla tři. Na konci cvičení si lehněte na zem, protáhněte se a relaxujte, jak jen můžete. Dýchejte pomalu. Zůstaňte v této poloze několik minut.

Po cvičení se doporučuje osprchovat se vlažnou vodou.

Pokračování na další straně