ODLOŽILA PEČICÍ PAPÍR NA ZADNÍ POLIČKU V LEDNIČCE: Až uvidíte výsledek, uděláte hned to samé

Kromě známého triku, že se koláče na plech nelepí, můžete pečicím papírem vyřešit i některé další drobné problémy v domácnosti.

Zde je 10 nových způsobů, jak využít pečicí papír, které vám usnadní život a odstraní drobné rušivé vlivy, které často nikdo neví, jak opravit!

Vyleštěte fontány

Vyleštěte fontány pečicím papírem, aby se leskly! Leštěním papír zbaví vodu skvrn a vosk z papíru na chvíli ochrání fontány před vznikem nových skvrn.

Vyložte police

Pečicí papír položte na nejvyšší police v kuchyni, kde se shromažďuje prach a ulpívá tuk. Vyměňte je na pár měsíců a budete překvapeni, kolik nečistot na nich zůstane. Tento papír můžete také použít k obložení zásuvek a vnitřních polic v kuchyňských skříňkách.

Vyčistit podlahu

Pečicí papír položte jako hadřík na vytírání podlahy a vytřete podlahu obvyklým způsobem. Všechny nečistoty z podlahy seberete a navoskujete papírovým voskem.

Vyčistěte žehličku

Pokud se žehlička lepí, postupujte následovně: nasypte sůl na pečicí papír a až se žehlička nahřeje na maximum, lehce třete, dokud nebudou odstraněny všechny nečistoty.

Pokračování na další straně

1
2