Nejsilnější očista těla: Napraví játra, urychlí trávení, ubere centimetry v pase

Sedavý způsob života, nesprávné stravovací návyky a změny související s věkem přispívají k tomu, že naše tělo nefunguje tak, jak by mělo.

Únava, nespavost, přibírání na váze – tyto příznaky často přímo souvisejí s nedostatečnou funkcí jater, která je zodpovědná za odstraňování toxinů a má očistný účinek v našem těle.

Když však játra nestíhají, naše tělo to pocítí přítomností negativních signálů. Není nic jednoduššího, než po dovolené ulevit a podpořit naše játra. Máme pro vás jednoduchý recept na detox, který kromě jater pomáhá celému tělu, především kostem, a jako bonus povzbudí metabolismus a rychlejší hubnutí.

Nápoj pro čistá játra, rychlý detox a podporu hubnutí

Tento nápoj se skládá pouze ze tří ingrediencí – sušených rozinek, sušených švestek a vody. Nic dalšího k přípravě nepotřebujete.

švestky

Málokdo ví, že sušené švestky obsahují více železa než čerstvé švestky. Ale to není všechno. Sušené švestky jsou pro tělo prospěšné především jako přirozený detox střev a jater a zároveň jsou zdrojem vitamínů, které tělu dodají výživu a podporu.

Díky vláknině se zvyšuje trávicí činnost, což má za následek rychlejší odvod přebytečných tekutin, a tím se zvyšuje vstřebávání vitamínů do těla. Díky tomuto procesu přirozeně hubnete a vaše střeva se normalizují. Vyplavování toxinů pomáhá játrům a ledvinám obnovit správné fungování.

Pokračování na další straně