MÁTE KREVNÍ SKUPINU 0? ZNAMENÁ, ŽE JSTE SPECIÁLNÍ: Lidé s touto krevní skupinou mají „schopnosti“, o kterých ostatní jen sní!

Silní, optimističtí, dlouhověcí a produktivní, to jsou lidé, kteří mají krevní skupinu 0. To je původní krevní skupina našich předků, kteří byli mazanými predátory. Lidé s touto krevní skupinou hrají důležitou roli ve společnosti dodnes.

Vedení, proaktivita, energie a schopnost dosáhnout vysoké úrovně koncentrace jsou vlastnosti, které zdobí lidi s nulovou krevní skupinou. To, co je činí zranitelnými, je stres.

1. Negativní charakteristiky

Pod tlakem se nulová krevní skupina snadno „uvaří“, takže takoví lidé často reagují impulzivně, hněvem a stávají se hyperaktivními.
Špatné návyky, jako je nezdravá strava, nedostatek fyzické aktivity, mají negativní dopad na jejich metabolismus, proto mají často problémy se štítnou žlázou, mají tendenci přibírat na váze a vytvářet si inzulínovou rezistenci.

Krevní skupina 0 je často spojována s nedostatkem jódu v těle, který je klíčový pro správnou funkci štítné žlázy. „Nuly“ potřebují vědět, že mají zvýšenou hladinu žaludeční kyseliny, díky čemuž jsou náchylnější k podráždění žaludku a vředům.

2. Pozitivní vlastnosti

Výhody „nuly“ jsou však v Japonsku uznávány, takže zaměstnavatelé vědí, že se při pracovním pohovoru budou ptát, jakou jste krevní skupinu. O nulách je známo, že jsou to lidé zodpovědní, organizovaní, svědomití a praktičtí, takže jejich krevní skupina je rozhodně v jejich prospěch.

Mají dobrý smysl pro prostor, orientaci a jsou vynikajícími logiky, což jsou dovednosti, které ovládali naši dávní předkové, kteří byli lovci.

Pokračování na další straně