Lehněte si, zhubněte centimetry v pase a zmírněte bolesti zad! Fantastická japonská metoda

6. Natáhněte ruce nad hlavu

7. Otočte dlaně dolů a spojte malíčky k sobě

Docela nepříjemná póza, abych byl upřímný. Pokud je pro vás těžké natáhnout ruce napoprvé, nebojte se, protáhněte se, jak jen můžete. Je důležité dbát na to, aby se malíčky a palce na nohou dotýkaly.

A je to! V této poloze byste měli ležet 5 minut. Můžete tak ležet 3x denně, ale poprvé ne déle než 5 minut.

Není to těžké, ale na začátku je nepříjemný, až bolestivý pocit, jak se vaše kostra začne vracet do své přirozené polohy. Pokud je pro vás příliš obtížné vydržet potřebných 5 minut, začněte minutou nebo dvěma a zvyšujte každý den, dokud nedosáhnete 5 minut.

A nenechte si ujít jediný den, abyste dosáhli stabilního výsledku! V podstatě jde o jakési protahování. Pokud posunete válec pod hrudník – budete mít účinek zvednutí hrudníku. Pokud ji navléknete na část pod žebry – pas se zvýrazní.

Jen pozor, protože i za pět minut ležení v této poloze se kosti a klouby hýbou.

Po sezení tedy vstávejte velmi pomalu. Nejprve na stranu, pak si sedněte a teprve potom se postavte. Vyhněte se náhlým pohybům. Samozřejmě, pokud máte nějaké problémy s páteří nebo zády, poraďte se se svým lékařem nebo ortopedem – zda ​​tento cvik zvládnete.

I když této metodě nevěříte, není nic špatného ji vyzkoušet. Doporučuji si před a po ošetření alespoň napoprvé změřit obvod a budete mile překvapeni!

U mě po páté (po první jsem se neměřila) zmizely 2 cm v pase, 2 cm pod hrudníkem a 2 cm v břiše a výška narostla o 0,8 cm. Těžko uvěřit, ale je to tak! Časem se držení těla upraví a máte příjemný zdravý pocit v celém těle, přestávají bolet záda.

Vyzkoušejte sami a napište své zkušenosti do komentářů. Jsem si jistý, že to bude velmi zajímavé.