Jídlo, které ničí žaludek: Tato jídla nikdy nejezte před spaním!

Některé potraviny mohou přetížit žaludek, způsobit bolest a narušit spánek. Vyhněte se tomuto jídlu v pozdních večerních hodinách.

Prvním pravidlem, které byste měli dodržovat, když máte pozdě večer hlad, je nepřejídat se. V noci tělo touží po lehčích potravinách. To zatěžuje žaludek, který déle tráví, způsobuje bolest a přerušuje spánek. V žaludku průměrného člověka trvá tři hodiny, než se potrava plně zpracuje a dostane do střev, takže pozdní jídlo samozřejmě není dobrý nápad.

Těmto potravinám bychom se měli vyhýbat: Potraviny s vysokým obsahem tuku Potravinám s vysokým obsahem škodlivých tuků, jako je zmrzlina, sušenky a hamburgery, bychom se měli vyhýbat, protože zatěžují žaludek stejně jako alkohol.

Tuky se tráví déle. Jíst tuky s mírou je v pořádku, pokud se chcete cítit sytí mezi jídly, ale vyhněte se jim před spaním, protože často způsobují těžký a bolestivý žaludek. Vyhýbat byste se měli mléku, jogurtu, avokádu, ořechům, zmrzlině a máslu. Nejškodlivější potravinou je pravděpodobně plnotučný sýr.

Pokračování na další straně