JE TO MOŽNÉ: Zde je návod, jak zkrátit menstruaci

Pokud jde o menstruaci, většina žen chce, aby byla co nejkratší.

Zatímco cyklus obvykle trvá tři až sedm dní, existují způsoby, jak zkrátit dobu menstruace a snížit krvácení.

S POMOCÍ LÉKŮ

Zde se mohou hodit perorální antikoncepční pilulky. Stejně jako jakýkoli jiný lék neužívejte tento bez porady se svým lékařem. Mnoho žen si svůj cyklus zcela reguluje tímto způsobem – kdy se objeví, kdy ne. Také tvrdí, že je to skvělý způsob, jak zkrátit trvání menstruace a hojné krvácení. Má to ale jeden háček.

Jednorázová dávka to nedokáže, pouze nepřetržité užívání antikoncepčních pilulek.

GYNEKOLOG KONEČNĚ OBJEVIL: Tady je, zda můžete otěhotnět během menstruace!

Tato metoda se osvědčila. Pravidelné cvičení během měsíce může zkrátit menstruační krvácení. Fyzická aktivita zlepšuje krevní oběh, urychluje vypuzování krve a celý proces tak trvá kratší dobu.

Vztah s partnerem

Základem je mít orgasmus. Další stahy dělohy při ní urychlí vypuzení menstruační krve, a to může snížit vaše „utrpení“.

Vitamín C

Jednou z možností, jak rychleji odbourávat ztluštělou děložní sliznici (jejíž vylučování je vlastně menstruace), je užívání zvýšených dávek vitaminu C. Zároveň dbejte na to, abyste nepřekračovali denní povolenou dávku tohoto vitaminu ( až 300 mg). Můžete si dát suplement nebo hodně pít limonádu, jíst kiwi a další potraviny bohaté na vitamín C.
Není od věci vědět, že vitamín C vám může pomoci ještě před krvácením k dřívějšímu vyvolání menstruace. Někdy i to zapadá do vašich plánů. To je jen jeden způsob, jak to načasovat.

Želatina k zastavení menstruace na pár hodin?

Pokud budete hledat názor lékaře na tuto myšlenku, nenajdete potvrzení. Na druhou stranu po internetu kolují tvrzení, že když pijete želatinu, můžete menstruaci na pár hodin zastavit a že to opravdu funguje. Želatina je bílkovina živočišného původu a neuškodí ji vyzkoušet. Můžete si vzít 3-15 gramů želatiny denně. Balíček želatiny rozpusťte ve sklenici vody a ihned vypijte. Tato dávka by měla stačit, ale po pár hodinách ji můžete zopakovat. Tímto způsobem, říkají, můžete zastavit menstruaci na několik hodin (přibližně 3 hodiny)

Pokračování na další straně