Jak zhubnout 10 kg za měsíc? Zkuste dodržovat tento dietní plán! Opravdu dokáže zázraky!

Chcete zhubnout 10 kilo za měsíc? Tajemství úspěchu spočívá ve správném dietním plánu. Dietní plán by se měl zaměřit nejen na stravu, ale také na pravidelné cvičení a kvalitní spánek. Jaká pravidla byste tedy měli dodržovat, pokud chcete zhubnout 10 kilo za měsíc?

Pokud chcete zhubnout 10 kg za měsíc, nejdůležitější je správně se stravovat. Pokud chcete zhubnout 10 kg za měsíc, snižte po dobu jednoho měsíce svůj kalorický příjem na 1000 kalorií denně a rozdělte si denní jídla do celkem pěti porcí. Těchto pět jídel je snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina a večeře. Snídaně 250 kalorií, dopolední svačina 200 kalorií, oběd 300 kalorií, odpolední svačina 200 kalorií a večeře 100 kalorií.

Co je důležité při plánování dietního jídelníčku?

Jezte pětkrát denně ovoce nebo zeleninu. Jako jídlo (svačinu) nebo jako přílohu. Vyhýbejte se rafinovanému cukru a nasyceným tukům. Vyhýbejte se soli. Jezte rozmanité potraviny: čerstvé maso, ryby, zeleninu, ovoce, čerstvé mléčné výrobky, luštěniny, obiloviny, ořechy, semena a zdravé tuky. Vypijte sklenici vody 15 minut před každým jídlem.

Pokud máte chuť na sladké, jezte sušené ovoce, jako jsou sušené švestky, datle a fíky. Kromě správné stravy je také velmi důležité pravidelně pít vodu: Pokud chcete za měsíc zhubnout 10 kg, vypijte denně alespoň 1,5 litru vody. Vyhýbejte se sladkým, perlivým, kofeinovým a alkoholickým nápojům.

Ranní detoxikace: pijte každé ráno detoxikační nápoj

Pokud chcete zhubnout 10 kg za měsíc, začněte nejprve s pravidelným ranním detoxem. Každé ráno pijte detoxikační nápoj, který z vašeho těla odstraní škodlivé toxiny a podpoří hubnutí. Tento detoxikační nápoj by se měl pít vždy 30 minut před snídaní.

Jak si připravit detoxikační nápoj: Vymačkejte čerstvou šťávu z poloviny citronu do sklenice 0,5 litru teplé vody a přidejte lžičku medu. Jako ranní detox lze použít také jablečný ocet. Rozmíchejte polévkovou lžíci jablečného octa ve 250 mililitrech teplé vody a tento detoxikační nápoj vypijte.

Sportovní aktivity: Pohybujte se každý den alespoň 30 minut

Základem úspěšného hubnutí je pravidelná fyzická aktivita. Pokud chcete zhubnout 10 kg za měsíc, měli byste se každý den alespoň 30 minut hýbat. Nejlepšími možnostmi jsou rychlá chůze, plavání a jogging. Při hubnutí je účinná také jóga. Každý den se věnujte jinému sportu. Kombinujte například rychlou chůzi s jógou nebo plaváním. Za měsíc zhubněte 10 kg, ale naučte se také odpočívat.

Stejně důležitý jako správná výživa a cvičení v dietním plánu je kvalitní a dostatečný spánek. Naučte se odpočívat a spát osm hodin denně, abyste měli zdravé tělo. O víkendech choďte spát a vstávejte ve stejnou dobu. Během spánku se tělo regeneruje, odpočívá a nabíjí se novou energií.

Pokračování na další straně