Jak se přirozeně zbavit stařeckých skvrn, bradavic a černých teček? – Máme řešení!

Dnes nám matka příroda dává požehnání krásné pleti! Bradavice, černé tečky a stařecké skvrny dokážeme odstranit přírodními produkty, které jsou k pokožce šetrné a opravdu fungují! Ukážeme vám také přírodní způsoby, jak si pleť čistit, aby vypadala zdravě a zářivě.

Pamatujme, že „kožní anomálie“, kterým často říkáme kožní problémy, jsou běžnou součástí života. Nepoužívejme proto chemické prostředky, které mohou změny prohloubit a vést k dalším zdravotním problémům!

Odstraňte znaménka z kůže

Často se diskutuje o příčinách kožních lézí. Často za to může genetika, ale všeobecně se má za to, že ke změnám dochází, když je kůže vystavena oděru, zejména v záhybech, které s sebou přináší nadváha.

Takové krtky lze 2-3krát denně otřít vatovým tamponem namočeným v jablečném octu. Po 2 týdnech by měly bradavice změnit barvu a samy spadnout. Místo octa můžete použít i tea tree olej a dosáhnete stejného efektu, ale léčba trvá až měsíc.

Zbavte se bradavic

Bradavice jsou způsobeny lidským papilomavirem neboli HPV. Pro odstranění bradavic z pokožky je můžeme potřít vnitřní částí banánové slupky a aplikovat syrový med, jablečný ocet a česnek. Díky těmto ošetřením se bradavic zbavíte již za 2 týdny. Při mazání bradavek tekutými přísadami dbejte na to, aby nestékala z bradavky, dokud se úplně nevstřebá.

Bojujte s tmavými a stařeckými skvrnami na kůži

Skvrny a změny barvy objevující se na kůži mohou být důsledkem abnormální funkce jater. Nejčastěji však souvisí s nadměrným vystavováním kůže slunci. Lze je snadno odstranit citronovou šťávou, sérem vitamínu C, aloe vera nebo dokonce cibulovou šťávou!

Zbavit se zabarvení pomůže i směs křenu a octa nanesená na skvrny, i když rozhodně nevoní nejlépe. Ale tyto přírodní ingredience se s jejich úkolem snadno vyrovnají.

Pokračování na další straně