Dieta z nemocnic se stala skutečným hitem: Zde je to, co musíte jíst, abyste zhubli za pouhé dva týdny a cítili se skvěle

V poslední době je stále populárnější tzv. MMA dieta, která dává mimořádné výsledky ve velmi krátké době a hlavně je pro tělo velmi zdravá. Vydrží 15 dní a po něm budete hubenější, zdravější a šťastnější – jedním slovem úplně jako znovuzrození.

Když pomyslíte na přísnou nemocniční dietu, prostě dostanete hned hlad. Ale s touto zdravou stravou budete vždy sytí a hlavně zhubnete.

Je to nemocniční dítě, ale ne to, na které myslíte, když čtete tato slova. Není to dieta redukovaná do té míry, aby vyhovovala jen těžce nemocným, ale taková, která dokazuje, že zhubnout se dá i čistou zdravou stravou.


Tento dietní plán byl navržen odborníky z Vojenské lékařské akademie, aby umožnil zhubnout pacientům připravujícím se na operaci. Proto bylo jejich zdraví nejdůležitější. Nebylo přijatelné, aby se člověk na dietě cítil v jakékoli míře unavený a ještě méně měl následky jako závratě, sníženou imunitu nebo nervozitu.

Za celkem dva týdny zdravé stravy se předpokládá úbytek 7 až 15 liber.

Koná se ve třech kolech po pěti dnech, každé s dvoutýdenní přestávkou. Důležité je dodržet rozvrh: snídaně, jakmile vstanete a oběd a večeře po 4-5hodinové přestávce.

Snídaně je pro každý z pěti dnů naprosto stejná: jeden pomeranč, jeden kousek toustového chleba nebo 4 sušenky a šálek kávy nebo čaje bez cukru.

Ostatní jídla jsou organizována takto:

Pokračování na další straně

1
2