Cesta k nespavosti. Tento trik vás uspí za 57 sekund!

Jak se ukazuje, až polovina České populace trpí nespavostí. Na druhou stranu 10 % všech lidí na světě bojuje s tzv. chronická nespavost (nespání alespoň 3 dny v týdnu po dobu 3 měsíců). Lékař vyvinul alternativní metodu, která vám pomůže usnout. Je to účinné?

Naučte se dýchat

Andrew Thomas Weil je americký lékař spojený s Harvardskou univerzitou ve městě Cambridge. Přišel na zajímavý způsob, jak vám pomoci rychleji padnout do náruče Morphea. Jeho patentovaná metoda se nazývá 4-7-8 a má nás přimět usnout za 57 sekund. To je výsledek jeho mnohaletého výzkumu nespavosti.

Každý, kdo tuto metodu vyzkouší, má dojem, že během těchto několika desítek sekund se nic neděje. Ale až druhý den si mnoho lidí uvědomí, že po použití této metody vlastně rychle usnuli.

Technika 4-7-8

Operace techniky 4-7-8 je založena na správném dýchání. Díky tomu se naše tělo i mysl dokáže uvolnit a uvolnit. Nepotřebuje to vůbec moc cviku. Je to jednoduchý nádech, který každý může udělat několikrát. Samozřejmě čím více cvičíte, tím snáze se tomuto způsobu dýchání přizpůsobíte.

Pokračování na další straně