BUDETE HUBNOUT ZA POUHÝCH 7 DNÍ: Známý Doktor objevil způsob, NEPOTŘEBUJETE DIETU

„Tělo je rádo tlusté. Máme milion způsobů, jak tuk hromadit, a žádný účinný způsob, jak se ho zbavit.

Proto je strašně těžké držet dietu a jste neustále hladoví, nespokojení a v depresi. Velmi málo se o tom mluví. Příroda přeje obezitě. Máme důkazy, že ti, kteří jsou obézní, jsou mnohem vitálnější,“ říká profesor doktor Branimir Nestorovič.

Uvádí, že před pár měsíci byla zveřejněna vědecká práce, ve které zkoumali úmrtnost pacientů, kteří podstoupili operaci. Ukazuje se, že středně obézní lidé umírají po náročné operaci srdce dvakrát méně než štíhlí lidé, „protože příroda předpověděla, že kvůli termoregulaci budeme trochu tlustí, abychom si udrželi dobrou váhu“.

Pokud se opravdu chcete vyhnout škodlivým účinkům obezity, je to opravdu snadné, nejezte nejprve příliš mnoho kalorií. Musíte jíst kvalitní kalorie, proteinové snídaně, co nejvíce ovoce a zeleniny, držet přísnou dietu je velmi obtížné. rád vypráví studentům knihu Vokije Kostiće „Jak jsem se jedl“ a vypráví, jak napsal hudbu k filmu „Kdo tam zpívá“, takže mu lékaři zakázali jíst všechno – nemůžeš být tlustý, nemůžeš být takhle, nemůžeš být po, a on sedí celé dny za klavírem, mlátí do toho piána a většinou pochody smrti vycházejí nepřetržitě a na konci dne rozbije film a opéká jehněčí butik s brambory a píše kompletní hudbu k filmu,“ vysvětluje lékař.

Pokračování na další straně

1
2