99 % nemocí, včetně rakoviny, by se dalo předejít, kdyby o tom lidé věděli

Málokdo ví, ale alergie, artritida, bolesti hlavy, kožní onemocnění, nádory a další zdravotní problémy souvisí se střevními problémy.

Poté, co člověk jídlo rozžvýká a žaludek ho stráví, dostane se do střeva, kde absorbuje živiny.

  1. století V první polovině provedl chirurg v Arbuthnot Lane, anglický král, více než tisíc ablací tlustého střeva. Všechny nemoci spojil se zácpou a své pacienty léčil jednoduše odstraněním tlustého střeva. Jeden chlapec se uzdravil z těžké artritidy, jedna žena se zcela uzdravila ze strumy.

Tyto a další experimenty přesvědčily chirurga Lanea, že otrava ve střevech, zejména tlustém, způsobuje onemocnění v jiných částech těla.

Druhý lékař a americký spisovatel Bernard Jensen řekl, že lék bere v úvahu pouze takové toxiny, které se dostanou do těla, a nebere v úvahu ty, které se vytvořily ve střevě a rozšířily se po těle.

Čištění tlustého střeva je velmi důležitá procedura. Střevo podporuje vstřebávání živin, a co je nejdůležitější, odvádí z těla toxiny.Při narušení střevních funkcí se do krve a lymfy mohou dostat parazité a zbytky potravy, které způsobují různé zdravotní problémy: záněty, infekce, alergie, akné, zácpa, artritida, revmatismus, astma, srdeční a dýchací potíže, únava, deprese, nesoustředěnost, agresivita, panické ataky atd.

Hlavními příčinami onemocnění jsou následující stavy:

  1. Fekální znečištění 2. Střevní dysbióza 3. Syndrom dráždivého tračníku (IBS) 4. Lepek a celiakie
    Zvažte každý zvlášť:
  2. Fekální znečištění

Bílá mouka je pro tělo velmi nebezpečná. Pokud vaříte mouku s vodou na mírném ohni, pomůže připravit tak silné lepidlo, že můžete vyřešit svou starou knihu.

Potraviny obsahující bílou mouku v průběhu let zanechávají vrstvu na střevních stěnách, zejména v tlustém střevě. Každý den se toto lepidlo hromadí více a více a vede k zácpě a neúplnému vyprázdnění.

Navíc sedavý způsob života, znečištění životního prostředí, drogy, rafinované produkty, cukr, chemické přísady, stres a nedostatek vitamínů, minerálů a dalších živin také ovlivňují hromadění toxinů ve střevech. Ovlivňuje bakteriální flóru a zpomaluje metabolismus.

Pokračování na další straně