6 smrtelných příznaků, které byste nikdy neměli ignorovat

Mnoho z nás neustále spěchá a často ignoruje příznaky nebo varování našeho těla. Je to dáno tím, že se chceme vyhnout realitě, že by mohlo být něco špatně. Nechceme myslet na budoucnost, protože by nám to mohlo způsobit stres, ale ignorování příznaků může v budoucnu vést k větším problémům.

Jakých je 6 smrtelných příznaků?
Existují některé příznaky, které byste nikdy neměli ignorovat, protože mohou způsobit nevratné poškození vašeho života a mohou být dokonce smrtelné, pokud se nevyřeší. Proto se s vámi chci podělit o 7 smrtelných příznaků, které musíte znát a nikdy je neignorovat!

žlučové kameny

Žlučník je jedním z nejmenších orgánů umístěných pod játry. Jeho funkcí je shromažďovat žlučovou šťávu a uvolňovat ji přes tenké střevo. Když máte ve žluči více cholesterolu, začnou se v ní tvořit kameny – což vede k bolestem, infekcím nebo některým lékovým komplikacím.

Když máte žlučové kameny, pocítíte bolest kolem pravé strany nad žebry a poblíž páteře. Je také možné mít bolesti nejen náhlé, ale i silné.

Pokud jste začali pociťovat náhlou a silnou bolest v pravé horní části břicha, doporučuje se domluvit si schůzku se svým lékařem. Pokud máte často tuto bolest, která je doprovázena zimnicí a horečkou, měli byste navštívit svého lékaře. V případě vážné infekce můžou kameny prasknout a vyžadovat rychlou operaci.

Cukrovka

Problémy se zrakem mohou být běžné se stárnutím, ale diabetes je hlavní příčinou problémů se zrakem ve věkové skupině 20-74 let. Když hladiny cukru v krvi zůstávají nekontrolované, poškozují všechny krevní cévy, včetně těch v oku, což vede k růstu nových cév, které přeplňují a zatemňují vidění. Tyto cévy někdy způsobí krvácení.

Změny vidění jsou příznaky cukrovky. Diabetes může způsobit retinopatii, šedý zákal, glaukom a slepotu. V obou případech, jakmile je oko poškozeno, nelze stav obnovit. Proto každá změna, která se objeví ve vašem vidění, by měla být považována za silný alarm, že něco není v pořádku.

Pokračování na další straně