ZNÁMÝ LÉKAŘ ODHALIL: Aby byla žena zdravá a hubená, MĚLA BY TOHLE PÍT každé ráno! Prozradil tajemství a nyní jsou mu ženy vděčné

Během jednoho z hostujících vystoupení v televizní show Hayat Dr. Emir Solaković prohlásil, která snídaně je nejlepší pro ženy a která pro muže.

Budím se kolem půl 6. Na usnutí mi stačí 6 hodin. Lidé, kteří spí déle než 6 hodin, mají nějaký problém. Není normální spát déle než 6 hodin. Tělo se probouzí po 6 až 7 hodinách, pokud funguje normálně. Pokud nemůžete spát, něco se tam děje: buď hodně pracujete, jste ve stresu nebo je to nemoc.

Lidé, kteří jsou obézní, jsou pacienti. Ti, kteří jsou obézní, častěji onemocní.

Nikdy jsem neviděl tlustého muže snídat. Vynechává snídani. Pořád něco okusovat, něco nezdravého. Když jí, jí, jako by ho hodil do jeskyně. Přesouvá se pouze z auta do domu. Jedí hodně a nemají žádnou fyzickou aktivitu a přibývají na váze.

Ideální snídaně pro ženu je: Jakmile ráno vstanete, vypijte šálek jakéhokoli čaje. Vysaje ty toxiny, které se hromadí během noci. Pak vezměte vejce. Pro ženy je ideální snídaně z míchaných vajec se 3 bílky a jedním celým vejcem. To je 10 gramů bílkovin.

A muži: míchaná vejce z 5 bílků a jednoho celého vejce. Tuk je nutné přijímat, protože je pro tělo důležitý. Pokud chcete zdravé tuky, klidně míchaná vajíčka pokapejte trochou olivového oleje.

Pokračování na další straně

1
2