Znamení zvěrokruhu ženy prozrazuje její chování ve stáří!

Váhy: Pořad v ambulanci

Pokud jsou znamením ženského zvěrokruhu Váhy. Je to babička, která tráví volný čas ve frontách na poliklinikách. Jen ráda chodí k doktorům.

Jde o to, že tato žena potřebuje více péče a pozornosti než ostatní. Pokud to nedostane od svých blízkých, hledejte jiné způsoby. To jsou babičky, které milují veřejnou dopravu.

Štír: Babička v uniformě

Nekecej, tyhle babičky možná pracovaly v rozvědce nebo řídily malý stát. Protože to není možné, směřuje taková babička veškerou svou energii k blízkým.

Bude sdílet své cenné pokyny napravo i nalevo a posvátně věří, že je to pro blaho svých blízkých. Jsou to moudré babičky, tak si tyto tipy nenechte ujít. Vše ve váš prospěch!

Střelec: Zítra budu se svými vnoučaty

Babička Střelec si ani nepředstavuje sedět doma, péct dorty a vychovávat vnoučata. Zůstávají aktivní, nadále se věnují svým koníčkům a neposedí ani minutu.

Nejraději kempuje s vnoučaty, rybaří nebo hraje badminton a zůstat doma rozhodně není nic pro ni. Jedná se o aktivní babičku, která je vždy zábavná!

Kozoroh: vše podle plánu

Kozoroh neztrácí koncentraci a pozornost ani v úctyhodném věku. Takové babičky mají vždy plán a jasný harmonogram.

Taková babička vám možná nedá něhu, ale vždy vám morálně pomůže, podpoří a utěší. Je to babička, která vždy dokáže poradit životu a sdílet moudrost.

Vodnář: další oslava

Babička Vodnář se stáří nebojí. Výročí? No, to znamená, že existuje důvod udělat si účes, nosit šaty a jít na karaoke s přáteli.

Zájem o život nikdy nezmizí. Ráda žije, zkouší něco nového, dobývá svět. To je babička, která se po změně v osmdesátých letech vydá na cestu kolem světa. Z výletu si vždy přiveze hromadu suvenýrů a dobrot.

Ryby: dorty a vnoučata

Nejstarostlivější a nejchápavější babička je Ryba.

Upeče koláče, promění se v džem a dá jí lahodný čaj. Je to starostlivá a hodná babička, která se vždy na večírku postará o svá vnoučata a děti. Není divu, že se od této dobrosrdečné ženy nemůžete jen tak distancovat.

Nyní víte, jak na ženu ve stáří působí znamení zvěrokruhu.

Zdroj:esoteric

1
2