Zde je důvod, proč je obalování toalety potravinářskou fólií stále populárnější

Proč se to dělá? Odpověď budete znát, pokud si někdy ucpete záchod. Okamžitě vás varujeme – použití všech typů skladových chemických mycích prostředků bude marné. Pokud nemáš píst – to nic, ani ho nebudeš potřebovat. Stačí k tomu potravinářská fólie, kterou jistě v kuchyni máte. Jak uvolnit ucpaný záchod? Podělíme se s vámi o nejúčinnější metodu!

Vyčištění toalety nemusí být žádná dřina. Nedá se odložit na později a s tímto trikem se k němu rádi přidáte. Vypořádat se s touto trapnou situací zabere jen pár minut.

Přilnavá fólie – trik, jak rychle vyčistit záchod

Chcete-li vyčistit toaletu, první věc, kterou musíte udělat, je odstranit všechny osvěžovače vzduchu a bloky zevnitř toalety , které by se jinak kontaminovaly.

Poté se vyzbrojte průhlednou přilnavou fólií a obalte jí záchod – udělejte to pevně a trpělivě. Nebuďte příliš spořiví – MUSÍ BÝT alespoň pár vrstev . Nejdůležitější je, že povlak fólie je nepropustný – i jedna malá mezera je zcela nepřijatelná. Přes něj by se dovnitř dostal vzduch, který by celý trik překazil.

Po dokončení balení přejděte na klíčovou akci. Zatlačte na nádržku, čímž se vytvoří tlak, a pevně zatlačte na vyvýšenou fólii . Tento krok opakujte, dokud nebude vaše toaleta zcela bez překážek.

Až budete hotovi, stačí sloupnout alobal, srolovat a vyhodit. Poté osvěžte toaletu, zavěste wc gel. Tuto hygienickou metodu se opravdu vyplatí používat – funguje vždy!

Pokračování na další straně