ZBAVTE SE NADBYTEČNÉHO TUKU I POVISLÉ KŮŽE NA BŘIŠE S TÍMTO silným přírodním prostředkem se ho můžete zbavit za pouhých 10 dní!

Neradi se na sebe díváte do zrcadla, nemůžete zapnout kalhoty, nebo vám vadí „velké břicho“ při obouvání bot a zavazování tkaniček, a to i přesto, že jste drželi dietu a cvičíte? 

Je patrné, že stále více lidí středního věku má tendenci zvyšovat podíl tuku na celkové tělesné hmotnosti a že tento jev je výraznější u žen. Také se v drtivé většině případů takový tuk hromadí kolem břicha.

Mnoho lidí považuje tento fakt za samozřejmý jako důsledek stárnutí.

Břišní nebo viscerální tuk

Břišní nebo viscerální tuk je důležitý, pokud jde o zdraví, a je mnohem víc než podkožní tuk. Viscerální tuk leží mimo dosah v břišní dutině mezi vnitřními orgány.

Viscerální tuková tkáň je spojena s metabolickými poruchami. U žen je spojován s rakovinou prsu.

Tvar jablka – zdravotní alarm

Tuk nahromaděný v dolní části břicha je podkožní tuková tkáň, zatímco tuk v oblasti břicha (ve tvaru jablka) je viscerální tuková tkáň. Kde tuk skončí, je ovlivněno několika faktory, včetně dědičnosti. Vědci se shodují na jednom faktu, že mnohem nebezpečnější je viscerální tuk, který obklopuje pas a vnitřní orgány.

Přebytek tuku ovlivňuje hormony

Výzkumy ukazují, že tuková tkáň a zejména břišní tukové buňky jsou aktivní. Je tedy přijatelné uvažovat o tuku jako o endokrinním orgánu nebo žláze. Vědci se shodují, že přebytečný tuk, zejména břišní, narušuje normální rovnováhu a působení hormonů.

Pokračování na další straně