Zabíječ parazitů. Vypijte pohár každý den a navždy se jich zbavíte!

V lékárnách je závratná nabídka léků a v reklamách se neustále objevují léky na nejrůznější potíže. Při tom všem zapomínáme na stejně účinné a přírodní domácí prostředky. Zdravotní účinky tymiánového čaje můžete ode dneška využívat i vy. 1. přírodní výhody Tymián je pro mnoho lidí neznámou rostlinou a někteří na něj zapomněli. Přesto se vyplatí mít ho na domácí zahrádce, protože pomáhá při mnoha neduzích.

Tymiánový čaj může pomoci zlepšit funkce trávicího systému. Jeho přínosy se však neomezují pouze na to. Bojuje proti nachlazení a zmírňuje kašel a jeho účinky jsou podobné jako u léků proti kašli. Proč se tedy cpát chemikáliemi, když můžeme využít darů přírody?

Tymiánový čaj na různé neduhy

Tymiánový čaj podporuje trávení a zabraňuje zácpě. Pomáhá také při bolestech ledvin a zánětu dásní. Kromě toho má tento přírodní nápoj antibakteriální, protizánětlivé, protiplísňové a antiparazitární účinky. Tento čaj také pomáhá při bolestech a křečích. Je také výborný při infekcích horních cest dýchacích. Nejenže zmírňuje kašel, ale také urychluje rekonvalescenci a ředí případné zbytky sekretu.

Pokračování na další straně