Vyberte si svíčku a přečtěte si předpověď!

Tento test je docela přesný. Pomůže vám rozhodnout se pro krok, o kterém jste už dlouho přemýšleli. Nebo vám dejte tip, který opravdu potřebujete. Je to jakási předpověď budoucnosti. Ukázalo se, že barva svíčky o vás může hodně říct.

Podívejte se na svíčky. Co vás přitahuje víc než ostatní? Nebo co vás štve méně než ostatní? Vyberte si svíčku a zjistěte, co vaše ego žádá!

1

Bílá je barva měsíce. Svíčka, kterou si vyberete, odráží energii měsíce. Znamená to, že vaše duše vibruje na nejvyšší úrovni. Udržujete to čisté a zároveň žijete se smyslem pro účel. Přišli jste na tento svět, abyste významně přispěli k jeho rozvoji. Příroda vám dala vše, co potřebujete, abyste mohli pokračovat v osobním pokroku. Vaše intuice je vždy přesná.

2

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, černá není barvou zla, ale sebeobrany a sebeanalýzy. Abychom se mohli v tomto pozemském světě posunout vpřed, musíme dobře znát sami sebe. Musíme si uvědomit, co vlastně chceme, a teprve potom jít dál. Když si vyberete tuto svíčku, řeknete: „Musím se zastavit a přemýšlet.“

Pokračování na další straně

1
2