Vyberte si KVĚTNU a zjistěte svůj OSUD, ale VYBERTE SI PEČLIVĚ jedna květina nese BOLESTIVÉ TRNY, které vám přinesou VELKÝ SMUTEK!

KVĚT ČÍSLO 1
Ve vašem životě nebylo vždy všechno jen med a mléko, protože jste museli čelit mnoha problémům. Přesto jste člověk, který nikdy nepřestane doufat v lepší zítřky. Upřímně bojujete za lepší zítřky, protože děláte hodně pro to, aby byl váš život lepší. Není to pro tebe snadné, ale jsi někdo, kdo se nikdy nepoddává smutku. Chcete ve svém životě štěstí a víte, že o něj bojujete.

Nedovolíte, aby problémy ovládly váš život, protože jste někdo, kdo je příliš hrdý na to, aby to dovolil. Život vůči vám nebyl vždy spravedlivý, ale vždy jste se snažili najít cestu k velkému štěstí. Chcete toho dosáhnout hodně, protože chcete řídit své štěstí. Štěstí vám bude v budoucnu nakloněno, protože před vámi budou změny, které vám přinesou jen dobro.

Před vámi je realizace velkých snů, protože štěstí v budoucnu bude vaším věrným společníkem. Před vámi je štěstí, ve které jste nikdy nepřestali věřit. Váš život se radikálně mění, ale naštěstí jen k lepšímu. Před vámi jsou události, které vám přinesou jen dobro, protože budete moci realizovat všechny své plány. Vybrali jste si květiny, které vám přinášejí velké štěstí, protože se budete moci vzdálit od všech problémů, které vás aktuálně sužují. Štěstí bude především ve váš prospěch.

Pokračování na další straně

1
2