Vyberte si jeden PERGAMENT a přečtěte si DŮLEŽITÉ POSELSTVÍ, které PRO VÁS má!

Pergamen je jedním z nejstarších psacích materiálů, který se používá dodnes. Pergamen vznikl někde kolem roku 200 př. n. l., kdy jeden z faraonů zakázal vývoz papíru z Egypta.

Proto uživatelé papyru mimo Egypt museli najít nějaký alternativní materiál, aby si mohli zapisovat zprávy a další informace. Ve městě Pergamum se vyráběl materiál vhodný pro psaní, proto byl po městě pojmenován pergamen. Pergamen měl dokonce lepší vlastnosti než papyrus, déle vydržel, byl odolnější proti vlhkosti, proto se rychle roztíral.

A co víc, mnozí i dnes považují pergamen za nejlepší materiál pro psaní inkoustem. Proto jsme pro vás připravili tento zajímavý test. Na obrázku jsou čtyři pergameny očíslované 1, 2, 3 a 4. Je jen na vás, který si vyberete a zjistíte, jaké důležité poselství pro vás má. Dozvíte se také něco zajímavého o své povaze.

POKUD SI ZVOLÍTE PERGAMEN ČÍSLO 1: Brzy dostanete vše, co jste dosud plánovali. Láska přijde a bude to vítr ve vlasech a slunce ve tvém srdci. Láska je to, co vás pohání. Také budete vyzbrojeni spoustou trpělivosti a naděje a podaří se vám splnit každou malou touhu nebo nějaký velký sen, který už dlouho leží ve vaší duši. Všichni máme sny a ty se brzy splní. Dostanete skutečně šokující zprávu.

Připravte se na to nejlepší. Velký úspěch vás bude pronásledovat ve všech oblastech, zejména v oblasti lásky. Jste tak jednoduší, že vzbuzujete okamžitou důvěru. Jednoduše se musíte nechat jít a žít svůj život naplno. Neexistuje žádné opakování, váš život je teď a je jedinečný. Musíte ho žít zcela bez paranoie a zbytečných strachů. Buďte v bezpečí a vždy se nalaďte. Věřte v zázraky a uvidíte, že zázraky jsou možné.

POKUD SI ZVOLÍTE PERGAMEN ČÍSLO 2: Čeká vás finanční pohoda. Brzy získáte nějaké peníze a budete moci řešit některé velmi důležité socioekonomické problémy. Nevzdávejte se, i když se někdy zdá, že boj je marný. Budete bojovat proti démonům osudu a nakonec budete moci znovu povstat jako Fénix. Jste silní, odvážní, nezávislí. Vždy jste vše zvládl bravurně a po svém. 

Dobře víte, že život je boj a proto se nikdy nevzdáváte. Bez ohledu na to, jaké problémy máte, buďte hrdí a zvedněte hlavu a ukažte úsměv. Všem. Necíťte se méněcenní, protože jste předurčeni k tomu nejvyššímu a nejlepšímu. Máte potenciál a musíte ho otestovat, stejně jako musíte otestovat sami sebe. Brzy zažijete nezapomenutelnou lásku. Připravte své srdce na nezapomenutelné stoupání. Připravte se, brzy vás bude následovat něco nečekaného a krásného!

Pokračování na další straně