Všichni ji obdivují, ale také se jí bojí: Žena v tomto znamení zvěrokruhu dotáhne vždy všechno až do konce!

Je to prý skutečná „nebezpečná žena“. Někteří se jí bojí, protože věří, že její bodnutí je docela bolestivé. Někdo říká, kde se zastaví – tam tráva neroste. Realita je však zcela jiná. Když miluje, udělá cokoliv, aby byla druhá strana šťastná. Na druhou stranu, když někoho nemiluje, udělá cokoli, aby mu život znepříjemnil. Ať dělá cokoli, dělá maximum a jde do extrémů.

Je to prý skutečná „nebezpečná žena“. Někteří se jí bojí, protože věří, že její bodnutí je docela bolestivé.

Někdo říká, kde se zastaví – tam tráva neroste. Realita je však zcela jiná. Jakmile ji potkáte, uvědomíte si, jak obdivuhodná žena ve skutečnosti je.

Ona je – Štír!

Ztělesnění loajality

To je vlastně jedna z klíčových vlastností ženy narozené ve znamení Štíra. Nic nemůže pohnout zemí pod jejíma nohama. Ať už jde o přátele nebo muže, kterého miluje, ví naprosto dobře, kde leží loajalita a proč na ní tolik záleží.

Je to jedna z těch lidí, kterým můžete slepě věřit. Je to proto, že není někým, kdo věří v falešné sliby. Je věrná až do morku kostí!

Nezávislost

Žena narozená v tomto znamení nepotřebuje vždy někoho, kdo by ji „hlídal“ a hlídal jí záda. I když se zdá malá a tichá jako myška, má sílu a odvahu lvice. Právě kvůli těmto vlastnostem se o sebe dokáže postarat.

Miluje svou svobodu, ale také nesnáší, když se jí říká, co má dělat. Dělá věci, které považuje za správné, místo aby slepě poslouchala ostatní.

Bystrý pozorovatel

Žena narozená v tomto znamení je mimořádně bystrá pozorovatelka. Má tendenci zacházet do malých detailů, když jde o problém nebo člověka tak, že jí nemůže uniknout absolutně nic.

Všímají si věcí, které ostatní nevidí. Díky této povaze vidění věcí má žena narozená ve znamení Štíra tendenci velmi dobře soudit o různých problémech nebo lidech.

Odhodlání a nezlomnost

Žena narozená ve znamení Štíra je od přírody odhodlaná, nezlomná a neochvějná. Je to někdo, kdo přemýšlí o dosažení cílů a moc dobře ví, co chce.

Vše ostatní nechává stranou, dokud nedosáhne toho, co si „naplánovala“. Na této cestě jí nemůže nic „otřást“, ať se o to někdo snaží sebevíc.

Nesrovnatelná vášeň

Vášeň ženy narozené ve znamení Štíra stojí za napsání knihy. Když miluje, udělá cokoliv, aby byla druhá strana šťastná. Na druhou stranu, když někoho nemiluje, udělá cokoli, aby mu život znepříjemnil. Ať dělá cokoli, dělá maximum a jde do extrémů.

Ať už jde o vzdělání, kariéru, koníčky nebo zodpovědnost, vystupuje s velkou vášní a zápalem.

Pokračování na další straně

1
2