VŠECHNY NEMOCI POCHÁZEJÍ Z MOZKU – RUSKÝ LÉKAŘ OBJEVUJE: Svou nemoc vyléčíte, když zasadíte květiny.. Tady je návod

Na ruském portálu pro alternativní medicínu se objevil text doktora Borise N. Holodenkova, ve kterém tvrdí, že vyléčení je možné, pokud svou nemoc zasadíte do květináče. Pokud chcete tuto alternativní metodu vyzkoušet, přečtěte si pozorně text a neexistují žádné kontraindikace.
Postup je jednoduchý. Nemocnému je třeba odebrat malé množství jeho tekutiny: hnis, moč, sliny, pot, sekrety. Smíchejte se zeminou a vložte do běžného (menšího) květináče.

Pak byste do něj měli zasadit 2-3 semena nebo cibulku rostliny, planetární znamení, které se shoduje se znamením nemoci, a počkat, až se objeví výhonky vysoké několik centimetrů. Poté rostlinu opatrně vyjměte spolu s kořenem a spálte, pokud je onemocnění spojeno s vylučováním krve, hnisu, potu nebo hlenu. Ve všech ostatních případech je rostlina hozena do řeky po proudu. Poté nemoc přejde.

Důležité:

Rostlina by měla být vysazena v době, kdy Měsíc ubývá. Je to období mezi úplňkem a novoluním. V přírodě i v lidském organismu je v tomto období tendence k očistě. Ubývající Měsíc vysychá, vyfukuje, snižuje, potencuje aktivitu a spotřebu energie. Rostlina se nevysazuje v sobotu, neděli a v den narozenin pacienta. Rostlina by také měla být zničena, když Měsíc ubývá.

Rostlina se nevysazuje ve formě srst nebo kořenů (kromě křenu), protože tak může rostlina uhynout, což není pro pacienta dobré. Pouze ve formě semen nebo cibulí. Pokud semínko nevyklíčí, pacientovi žádné nebezpečí nehrozí.

Aby bylo možné vyléčit nemoc pomocí rostliny pěstované v květináči, je nutné znát planety, které nemoci vládnou, a najít vhodnou rostlinu.

Nemoci

Měsíc: revma, dna, křeče, hnisavé rány, poruchy menstruace, vši, svědění, lišaj, epilepsie, náměsíčnost, deprese, melancholie, opilost.

Mars: onemocnění uší, plic, jater, nachlazení, hemoroidy, ischias, migréna, nehojící se rány, vnitřní krvácení, žloutenka, úplavice, průjem, průjem, zácpa, gangréna.

Uran: onemocnění mozku, mdloby, závratě, koktání, bezdůvodné obavy, zubní vředy, kožní vředy, akné, pupínky, píštěle.

Jupiter: kardiovaskulární, gastrointestinální nemoci, nemoci slinivky břišní, sleziny, hypertenze, angína, oční nemoci, otravy, svalové nemoci, nemoci pohybového ústrojí.

Venuše: pohlavní choroby, infekce močových cest, sexuální zvrácenost.

Saturn: onemocnění endokrinního a lymfatického systému, onkologická onemocnění, neplodnost, lupus, lupénka, roztroušená skleróza, demence, zlomeniny, ekzémy, nediagnostikovaná onemocnění.

Slunce: popáleniny, omrzliny, těžké infekce, chřipka, těžké poškození srdce a očí, ochrnutí (následkem traumatu a mrtvice), neurodermatitida z horka a chladu, neuróza, úpal, špatný metabolismus (včetně obezity).

Pokračování na další straně