Vložila si česnek na 30 minut do úst. Pokud tento trik neznáte, dobrovolně se připravujete o zdraví

Česnek je jedním z nejúčinnějších přírodních léků. Česnek totiž obsahuje velké množství živin, vitamínů a minerálů, které tělo potřebuje pro správné fungování. Hraje důležitou roli při podpoře imunitního systému. Využití česneku v kuchyni i v lékařství je opravdu rozsáhlé a často je také hrdinou lidových pohádek.

Tato metoda pochází z Číny a využívá česnek, který pomáhá tělu se uzdravit. Stačí si dát do úst česnek a chvíli ho cucat. Doporučená doba je 30 minut. Není pro slabé povahy. Ale funguje to. Když se stroužek česneku vloží do úst, vylučují se sliny, účinné látky z česneku se dostávají do krve a čistí se cévy a lymfatický systém. Česnek posiluje ústní dutinu a zastavuje krvácení dásní. Nezapomeňte česnek na závěr vyplivnout.

Po dnešním ranním ošetření ústní dutiny bude samozřejmě v ústech cítit silný česnekový zápach. Tento zápach však lze snadno odstranit. Vyčistěte si zuby, a pokud problém přetrvává, vložte si na chvíli do úst kávová zrna nebo petržel (některá, ne všechna). Pomoci může také mléko. Několik doušků způsobí, že česnekový dech zmizí.

Pokračování na další straně