Velmi užitečné: Jaké typy bolestí hlavy existují a co znamenají

Když nás po velkém večírku nebo nedostatku spánku bolí hlava, příliš se netrápíme. Můžete si vzít pilulku a brzy zapomenout na nepohodlí! Ale když bolest přijde náhle, bez předpokladů a zjevných důvodů, je to alarmující příznak.

Tělo nás okamžitě informuje o vzniklých problémech. Pokud vás prudce bolí hlava, určitě zjistěte, co je v těle špatně. To vám pomůže chránit se před vážnými nemocemi nebo je včas vyléčit. Navíc, když budete čelit zdroji bolesti hlavy, vyhrajete nad ním nekompromisní vítězství!

TYPY BOLESTI HLAVY
Bolest v temporální oblasti hlavy a bolest ve vertexu
Bolest v úponech může ukazovat na různé poruchy v těle. Bolest může způsobit nedostatek spánku, změny hormonálních hladin, intoxikace a pokles intrakraniálního tlaku. Také bolest v očních bulvách je typická pro začínající nachlazení nebo chřipku.
Pokud se bolest v této části hlavy zvyšuje a způsobuje podivné pocity, jako je nevolnost, měli byste určitě navštívit lékaře. Neignorujte ostrou bolest v zadní části hlavy. Takové bolestivé pocity jsou často příznaky hrozícího krvácení.

Bolest hlavy po ránu
Pokud se často budíte s bolestí hlavy a zároveň zůstáváte příznivcem střízlivého životního stylu, není to od těla dobrý signál.
Ranní bolesti hlavy mohou naznačovat spánkovou apnoe, problémy s tlakem a dokonce i nádor na mozku. V tomto případě je nutná revize!

Pokračování na další straně