To by měl vědět každý rodič. Takhle zachráníte dítě, když se dusí

V našem životě jsou určité situace, které nám i ve fázi samotné představivosti dokážou zmrazit krev v žilách. Jednou z těchto situací je podle nás nečekané uškrcení kojence, protože většina z nás na takovou situaci není nijak psychicky a co hůř ani technicky připravena – to znamená, že nás nenaučí např. , ve školních dobách na záchranu malých dětí.

Každý z nás víceméně zná například způsoby resuscitace dospělého člověka – protože nás to buď učili ve škole, nebo jsme nějaké informace slyšeli mimovolně z různých mediálních sdělení. Ale co přesně dělat, když se dítě dusí? Většina z nás se totiž dříve nebo později dostane do kontaktu s miminkem jako rodiče nebo dokonce prarodiče.

Nikomu samozřejmě nepřejeme , aby se tyto znalosti někdy hodily, ale rozhodně se vyplatí o nich pro každý případ vědět a věnovat necelé 3 minuty sledování záznamu, který připravil pan Adrian  . Takové znalosti na internetu potřebujeme! Dobrá práce! Upozorněte své příbuzné a přátele a můžete nepřímo zachránit život dítěte. 

Pokračování na další straně