Těchto 5 kouzelných předmětů musí být v domě, aby v něm byly vždy peníze

Potřebujete bohatšího manžela, abyste měli doma peníze… Dělám si srandu! V každém případě někdy může síla jiného řádu pomoci s finančními problémy. Mluvíme o užitečných esoterických věcech. Peníze jsou to, co všichni chceme vidět v životě a mít více. 

Jak můžete přilákat finanční pohodu do svého domova? Pojďme se podívat na 5 magických předmětů, které vám pomohou naplnit peněženku.

1. Ropucha peněz na sebe láká peníze

Ropucha je symbolem bohatství a prosperity, takže ji umístěte do svého domova tak, aby její tvář směřovala ke vchodovým dveřím a vítala hosty. Věřte mi, že to přitáhne štěstí a peníze. Ropucha si můžete koupit v obchodě nebo si ji dokonce vyrobit sami. Musí být vyroben ze zlata nebo pozlacených materiálů.

2. Prasátko je symbolem pohody

Prasátko je nezbytnou položkou v každé domácnosti k pravidelnému ukládání peněz. Můžete si vybrat jakýkoli tvar a velikost, pokud je to pro vás pohodlné a pomůže vám rozvíjet disciplínu ve finančních záležitostech. Prasátko by mělo být umístěno v bohaté oblasti, například na stole nebo v rohu místnosti, kde je instalován trezor nebo jsou jednoduše uloženy peníze.

3. Robotický vysavač vám pomůže zbohatnout

Zdá se, že robotický vysavač nemá s financemi nic společného, ​​ale není tomu tak. Peníze nemají rády nepořádek, proto by váš domov měl být co nejčistší a uklizený. Takový robot pomůže udržovat pořádek, takže vyčistí peněžní energii bytu nebo ho dokonce znovu nastartuje. Toto zařízení účinně odstraňuje prach a nečistoty a umožňuje vám soustředit se na jiné důležité záležitosti, které mohou přinést zisk.

Pokračování na další straně